Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Anneke Van Giersbergen – “Darkest Skies Acoustic Tour 2022“ – ZLÍN

4. 11. 2022 @ 20:00 - 23:00

690Kč
Populární Holanďanka ANNEKE VAN GIERSBERGEN zahraje v rámci svého akustického sólo tour na podzim ve ZLÍNĚ!
„The Darkest Skies Are The Brightest“ (2021) to je název nejnovějšího, už 23. alba pilné a stále usměvavé zpěvačky, skladatelky, kytaristky a klavíristky – ANNEKE VAN GIERSBERGEN. Toto album je vynikající a dokazuje jediné, ANNEKE stále úspěšně vzdoruje jakémukoli žánrovému zaškatulkování a omezení.
A jelikož jde o vskutku velmi příjemné album, nenechá si jej Anneke jen pro sebe a představí ho světu. V rámci svého turné “Darkest Skies Acoustic Tour 2022“ se zastaví i na jediném koncertě pro ČR, ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café – 4.11.2022!
ANNEKE je známá především svým dlouholetým působením v roli frontmanky melancholic-metalové kapely THE GATHERING, ale už v té době se dokázala prosazovat i sama a dokázala úspěšně nastartovat svou sólo kariéru. Spolupracovala s kanadským metalovým géniem Devinem Townsendem a svůj klidný, ale velmi silný hlas propůjčila i takovým hvězdám jako jsou Anathema, islanská folková kapela Árstíðir, Within Temptation, Ayreon Arjena Lucassena, Amorphis nebo prog legendě Johnu Wettonovi.
Album „Everything is Changing“ z roku 2012 pak znamenalo jakýsi milník v sólové kariéře Anneke. Toto album vyšlo jako úplně první pod jejím vlastním jménem a hned získalo dvě nominace na Edisonovu cenu – nejprestižnější holandskou hudební cenu – v kategoriích „Nejlepší umělkyně“ a „Nejlepší album“.
V roce 2015 vydali Anneke van Giersbergen a Arjen Lucassen (Ayreon) své společné album „The Diary“ pod názvem THE GENTLE STORM.
V říjnu 2017 pak skupina, založená samotnou Anneke, progresivní metaloví VUUR vydali své očekávané debutové album „In This Moment We Are Free – Cities“ a to vstoupilo do nizozemské Top 100 alb na druhé místo, což je vůbec nejvyšší umístění v žebříčku Anneke.
ANNEKE je nepředvídatelná, pracovitá a stále pohodová. Svým novým albem opět všechny překvapila a vyrazila jim dech. Teď máte i vy příležitost nechat se jí polapit, překvapit a naplno si vychutnat její umění, a hlavně pocítit na vlastní kůži ty příjemné vibrace, které dokáže publiku vždy předat.
ANNEKE VAN BIERSBERGEN, akusticky – 4.11.2022, ZLÍN, Masters of Rock Café
Prodej vstupenek právě odstartoval.
Objednávat je můžete tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Anneke nebo v síti Ticketportal.

Podrobnosti

Datum:
4. 11. 2022
Čas:
20:00 - 23:00
Cena:
690Kč
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Anneke

Pořadatel

Pragokoncert Bohemia

Místo konání

Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábřeží 5497
Zlín,
+ Google Mapa