Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Arakain + Argema – Herálec

9. 12. 2023 @ 19:00 - 23:00

590Kč

ARAKAIN UZAVŘE OSLAVY 40 LET PODZIMNÍM TURNÉ
Metalová legenda Arakain na jaře oslavila neuvěřitelných 40 let na české hudební scéně vyprodaným velkolepým koncertem v pražské O2 universu. Z této největší show v úctyhodné historii kapely byl pořizován bohatý videozáznam, který vydavatelství Supraphon veřejnosti představí právě na konci letošního roku. A při této příležitosti Arakain vyráží na klubové turné.
Podzimní turné tak symbolicky završí čtyřicetiletou éru Arakainu na šestnácti zastávkách napříč republikou. Na závěr koncertního roku kapela zvolila spíše menší prostory s komornější atmosférou, kde má své fanoušky nadosah. Po hale s obří výpravou, scénou, efekty a po velkých open air koncertech a festivalech se vrátí tam, kde je hudební zážitek nejpřirozenější a postavený na síle písní. Těch má Arakain za svoji kariéru více než dost a jistě nebude jednoduché poskládat téměř dvouhodinový playlist. Samozřejmě nebudou chybět největší hity kariéry v podání skvělého frontmana Honzy Toužimského. Fanoušci se budou moci s kapelou vyfotit či ulovit podpis hudebníků na autogramiádách před koncerty.
Arakain club tour 2023 začíná 29.9. v Kladně a končí 16.12. v Plzni. Na seznamu zastávek nechybí tradiční pražská Barča a mnoho dalších oblíbených koncertních štací jako jsou Masters of Rock café nebo ostravská Garage.
Více informací naleznete na www.arakain.eu a Facebookovém profilu https://www.facebook.com/arakain/

Místo konání

KD Herálec
Herálec 401
Herálec u Žďáru nad Sázavou,
+ Google Mapa