Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Arakain – Litvínov

10. 11. 2023 @ 19:00 - 23:00

420Kč
ARAKAIN UZAVŘE OSLAVY 40 LET PODZIMNÍM TURNÉ
s videozáznamem výročního koncertu
Metalová legenda Arakain na jaře oslavila neuvěřitelných 40 let na české hudební scéně vyprodaným velkolepým koncertem v pražské O2 universu. Z této největší show v úctyhodné historii kapely byl pořizován bohatý videozáznam, který představí právě na podzim letošního roku. A při této příležitosti Arakain vyrazí i na klubové turné.
Podzimní turné tak symbolicky završí čtyřicetiletou éru Arakainu na patnácti zastávkách napříč republikou. Na závěr koncertního roku kapela zvolila spíše menší prostory s komornější atmosférou, kde má své fanoušky na dosah. Po hale s obří výpravou, scénou, efekty a po velkých open air koncertech a festivalech se vrátí tam, kde je hudební zážitek nejpřirozenější a postavený na síle písní. Těch má Arakain za svoji kariéru více než dost a jistě nebude jednoduché poskládat téměř dvouhodinový playlist. Samozřejmě nebudou chybět největší hity kariéry v podání skvělého frontmana Honzy Toužimského. Dost možná dojde i na hudební překvapení, protože po čtyřleté odmlce začala kapela pracovat na novinkách, které bude chtít živě testovat.
Záznam výročního koncertu z ARAKAIN 40 Universum se kapela rozhodla vydat digitálně a na koncerty turné jej přiveze v podobě flash disku. Nejen s ním se pak budou moci fanoušci s kapelou vyfotit či ulovit podpis hudebníků na autogramiádách před koncerty.
Více informací naleznete na stránkách kapely www.arakain.eu a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/arakain/
open: 19:00
start: 20:00
Předprodej již brzy na portálu ticketstream.cz a v Litvínově květinka JaGa

Podrobnosti

Datum:
10. 11. 2023
Čas:
19:00 - 23:00
Cena:
420Kč
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
https://www.ticketstream.cz/akce/arakain-40-let-klubove-turne-2023-173476

Pořadatel

Arakain
View Pořadatel Website

Místo konání

ATTIC music club
Ukrajinská 283
Litvínov,
+ Google Mapa