Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ARCHGOAT, WHOREDOM RIFE, THEOTOXIN – Praha Futurum Music Bar

24. 11. 2022 @ 19:00 - 23:00

520Kč
Nové datum přeloženého koncertu ARCHGOAT je 24.11.2022!
Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
Pokud chcete požádat o vrácení peněz za vstupenky, učiňte tak prosím nejpozději do půlnoci 31. 12. 2021 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Archgoat“ a pro urychlení vždy pište číslo vaší objednávky).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje. Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak vstupenky zůstávají platné pro nový termín.
Děkujeme za pochopení.
Obscure team
———————————————————————————–
Kladivo nejhlubšího pekla
ARCHGOAT jsou, podobně jako např. Revenge, totální kvlt. Démonické trio se z nejhlubších pekelných jam vyplazilo už v roce 1989 a blackmetalovým světem otřáslo vydáním debutového EP čtyři roky nato. Takhle nelítostnou a bestiální směs black/deathu nikdo nečekal.
Pak se ARCHGOAT na dekádu odmlčeli a až v r. 2005 vydali svůj dlouho ztracený materiál, následný rok konečně i debutovou desku. Od té doby vydali další tři alba, před vydáním čtvrtého akorát stojí (tři poslední jsou pod hlavičkou Debemur Morti), a také řadu splitů, EP a kompilací.
V případě koncertů ARCHGOAT není moc co řešit. Přijdou a bez milosti do vás nasypou jejich kozlí war metal, který se drží hesla ‘v jednoduchosti je síla’. Svůj odporný odschool black totiž staví na primitivních rytmech a dřevních riffrubanicích se správně zpraseným zvukem, jenž má na svědomí také část jejich úspěchu. A jelikož se do toho pokaždé maximálně opřou, vždy z toho pod podiem pramení zabijácký kotel plný krve a následných modřin.
Když na blackmetalové scéně řeknete Trondheim, každý ví. WHOREDOM RIFE jsou stoprocentní norský black metal a na nic jiného si ani nehrají. Jejich sestava je propojená se členy kultů jako Mare nebo Dark Sonority a mnohých dalších. Temný, jednoduchý oldschool black s hodně výraznými a melodickými kytarami, který vydávají Terratur Possessions.
Koncert otevřou THEOTOXIN, blackový kvintet z vídeňských katakomb.
————————————————
ARCHGOAT, WHOREDOM RIFE, THEOTOXIN
25. 11. 2021 – Praha, Futurum
e-TICKET: http://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/409
Vstupenky dále v síti Ticketmaster.

Podrobnosti

Datum:
24. 11. 2022
Čas:
19:00 - 23:00
Cena:
520Kč
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
obscure.cz/cs/tickets/detail/id/409

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa