Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ATREYU, CREEPER – Praha

26. 11. 2023 @ 19:00 - 23:30

550Kč
ATREYU, pojmenovaní podle hlavní postavy z fantasy Nekonečný příběh, vznikli v jižní Kalifornii během rapmetalové exploze na přelomu století. Svůj hardcore na začátku nabourali kytarami a vokálem, jež jejich materiálu dodával výrazný metalcore nádech, ke kterému se nakonec svým současným post-hardcore a alternativně metalovým výrazem a melodikou opravdu posunuli. V záplavě kapel ATREYU ale poznáte na první dobrou.
Donedávna poslední položkou na kontě kapely po změně zpěváků bylo výtečné album „Baptize“ (2021), se kterým se v Praze ukázali i před Bullet for My Valentine ve Foru Karlín, aktuálně ho však nahradilo novinkové EP „The Hope of a Spark“, z nějž pochází i poslední singly „Drowning“ a aktuální „Watch Me Burn“.
V roli support se ukáží CREEPER. Pokud goticky laděné rockery ze Southamptonu neznáte, v pátek 13. října jim vychází nová deska „Sanguivore“, která bude nejlepším prostředkem ke seznámení.
——————–
ATREYU, CREEPER
26. 11. 2023 – Praha, Rock Café
Předprodej vstupenek končí o půlnoci před koncertem a běží i v síti GoOut (https://goout.net/cs/atreyu/szxyhpv) a u Ticketmaster, poté budou k zakoupení už pouze na místě.

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Rock Café Prague
Národní třída 20
Praha,
+ Google Mapa