Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bad Omens + Support: Poppy – Praha

9 února @ 19:00 - 23:30

BAD OMENS se po nedávném skvělém koncertě ve vyprodaném Lucerna Music Baru vrací do Prahy! Na svůj tuzemský úspěch navážou koncertem 9. 2. 2024 v pražském SaSaZu. 🔥
Vzhledem k obrovskému zájmu PŘESOUVÁME koncert Bad Omens do Fora Karlín! 🖤
Všechny zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti a není potřeba je nijak vyměňovat. STANDARDNÍ vstupenky na STÁNÍ do SaSaZu platí do Fora Karlín do sektoru GA – STÁNÍ. Vstupenky NA BALKÓN do SaSaZu platí do Fora Karlín do sektoru GC – GOLDEN CIRCLE.
V případě zájmu je možné upgradovat přesunutou vstupenku na Stání zakoupením Golden Circle upgrade s doplatkem 500 Kč. Upgrade provedete přímo při výběru vstupenky u ticketingové společnosti Ticketmaster nebo Ticketportal po zadání čísla vaší původní vstupenky. Číslo slouží jako heslo k dokoupení upgrade do sektoru Golden Circle.
🎫 VSTUPENKY DO FORA KARLÍN BUDOU V PRODEJI OD PONDĚLÍ 23. 10., 10:00 ▶️ https://rockforpeople.cz/cs/koncerty/bad-omens-3/.
❗️VARUJEME před pořizováním vstupenek z neoficiálních SCAM stránek jako Viagogo, Onlineticketshop a další a před FAKE profily v komentářích na soc. sítích. Pouze vstupenka pořízená přímo z originálního předprodeje GoOut (původní prostor) nebo Ticketmaster/Ticketportal vám zajistí vstup na koncert.

Místo konání

Forum Karlín
Pernerova 51
Praha,
+ Google Mapa