Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Billy Talent (CA) – Amfiteátr Loket nad Ohří

20. 6. 2023 @ 18:00 - 23:00

1390Kč
Billy Talent se po letošním Rock for People vrátí znovu do České republiky! Vystoupí 20. června na open air koncertě v Amfiteátru v Lokti nad Ohří. 🔥
🎫 Vstupenky v prodeji od středy 22. 3., 10:00 na GoOut ▶️ https://goout.net/cs/billy-talent/szxuqkv/ a Ticketportal.
Obrovského úspěchu dosáhla kapela už s druhým albem „Billy Talent II“ (2006). Hity jako Red Flag, Fallen Leaves a Surrender se vryly se do paměti lidí a společně s několika dalšími písněmi z „římské dvojky“ dodnes tvoří základ většiny setlistů na koncertech Billy Talent. Přes milion alb prodali v rodné Kanadě, mezinárodní prodeje přesáhly 3 miliony, čímž kapelu ověnčily multiplatinovými deskami a samozřejmě vynikajícími pozicemi v hitparádách.
Po deseti letech, dvou dalších řadovkách, reedici debutového alba a best of albu Hits se kapela přihlásila o slovo roku 2016 s pátou nahrávkou „Afraid of Heights“ plnou energických punk rockových kousků s ostrými kytarovými riffy. Texty se často dotýkají současných problémů, „Afraid of Heights“ tak lze chápat jako vzkaz společnosti. Glosuje problematiku držení zbraní, tlaku společnosti na jedince, drancování přírody, i voleb v USA. V lednu 2022 spatřilo světlo hudebního světa šesté řadové album „Crisis of Faith“, kterému předcházelo vydání několika singlů včetně End of Me (feat. Rivers Cuomo, Weezer). S tím se kapela chystá na turné, v rámci kterého navštíví i hradecký Park 360 v rámci Rock for People 2023!
“Nikdy jsme nebyli kapela, která by chtěla neustále bezdůvodně vřískat do mikrofonu. Naše songy jsou a vždycky byly odrazem našich momentálních vášní a emocí, včetně agrese,” říká baskytarista Jonathan Gallant v rozhovoru pro časopis Headliner.
❗️ PRO SEKUNDÁRNÍ PRODEJ VSTUPENEK prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby k tomu určené – TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni. DŮRAZNĚ VARUJEME před SCAM stránkami jako Viagogo, Onlineticketshop a dalšími a FAKE PROFILY tady v komentářích.

Místo konání

Amfiteátr Loket
Zahradní
Loket,
+ Google Mapa