Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bring Me The Horizon (special guest: A Day To Remember + support) – Survival Horror EU Tour – Praha

7. 2. 2023 @ 18:00 - 23:00

1490Kč
Vzhledem ke stále trvající nejasné situaci bohužel došlo k posunu evropského turné kapely Bring Me The Horizon. O pražský koncert byl mezi vámi tak velký zájem a proto máme nesmírnou radost, že se nám jej podařilo přesunout do větších prostor a potěšit tak všechny z vás! 🤘
Vyjádření BRING ME THE HORIZON:
„Obrovsky nás to mrzí, ale vzhledem ke stále trvající covid situaci v Evropě musí být naše únorové evropské headline turné posunuto.
Chceme vám přivézt plnou show bez jakýchkoli omezení nebo ústupků – nefalšovaný Post Human zážitek – ale musíme to udělat až to bude pro všechny bezpečné.
Uvidíme se v Praze. 🖤
🎟 INFORMACE O VSTUPENKÁCH 🎟
Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a místo konání a není potřeba je vyměňovat. Zůstávají platné do sektoru STÁNÍ. Prodej dalších vstupenek na nový termín a místo konání bude zahájen 25. 1. 2022 ve 14:00 v sítích GoOut a Ticketportal a bude pouze do sektoru TRIBUNA/SEZENÍ.
Pokud by držitelé vstupenky na STÁNÍ měli raději kategorii SEZENÍ, prosím kontaktuje přímo GoOut, který s vámi změnu s vaším doplatkem provede.
Apelujeme na fanoušky a DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME pořizování vstupenky od třetích stran či osob (Viagogo, překupníci a další). Takové vstupenky nemusí být platné a nemusí vám zaručit vstup na koncert! Jedinými oficiálními prodejci vstupenek jsou GoOut či Ticketportal, za platnost vstupenek zakoupených jinde či od třetích osob neručíme! Apelujeme na vás – raději ušetřené peníze, než vyhozené oknem a podpoření překupníků.
🇬🇧 Due to the continuing uncertainty in the covid situation, there has to be a postponement of the Bring Me The Horizon headline EU tour. As there was a huge interest in the Prague show, we’re glad that we managed to move the show to a bigger venue to satisfy all Czech BMTH fans! 🤘
Band Statement:
„Unfortunately due to the ongoing covid situation across Europe, our February EU headline tour needs to be postponed.
We want to bring you the full show with no holding back – the true Post Human experience – but we need to do it safely.
See you there. 🖤
🎟 TICKETS INFO 🎟
Your tickets stay valid for the new date and venue and there’s no need to exchange them. They are valid for the STANDING area. Ticket sale for the new date and venue will start on Tuesday, January 25 at 14:00CET in the GoOut and Ticketportal networks and it will be sold to the TRIBUNE/SITTING area only.
If the ticket holders of STANDING tickets would like the SITTING instead, please contact GoOut directly and they will process the change with your small additional payment.
We strongly warn, DO NOT RECOMMEND and appeal to all of you – don’t buy tickets from third parties or people (Viagogo, resellers and others). These tickets may not be valid and may not guarantee you entry to the concert! The only official ticket sellers are GoOut or Ticketportal, we do not guarantee the validity of tickets purchased elsewhere or from third parties! We appeal to you – rather save money than throw them out of the window and support resellers.
——————————————————————–
Chvíle, na kterou všichni čekáme, je konečně tady…
Bring Me The Horizon, hvězdy britské hudební scény, se vrací do Prahy! 🤘
Jako speciální host zahrají američtí velikáni A Day To Remember, kteří do Česka zavítají po dlouhých deseti letech, kdy naposledy vystoupili na festivalu Rock for People. V roli supportů se představí Poorstacy a Static Dress.
Uskupení kolem ústřední postavy a ikony Olivera Sykese se netají svými odvážnými kroky, ať už na poli hudebním, nebo třeba módním. Jejich hudební vývoj prošel deathcorem, metalcorem, ale kapele nejsou cizí ani chytlavé popové melodie či elektronika. BMTH si zkrátka ve všech směrech dělají přesně a jen to, co oni sami chtějí. A stále rostoucí davy věrných fanoušků dokazují, že to dělají skvěle.
Kromě ocenění fanoušky a médii se kapele daří i na poli kritiky a hudebních ocenění, to dokazuje několik nominací na cenu Grammy, BRIT Awards, NME Awards či Kerrang! Awards, ve kterých kapela několikrát zvítězila.
BMTH jsou kapelou, kterou její pověst předchází mílovými kroky – a rovnou zaručuje neopakovatelný zážitek a hudební a vizuální show, na kterou jen tak nezapomenete. Ostatně, návštěvníci Rock for People 2019 by mohli vyprávět!

Místo konání

Sportovní hala Fortuna, Praha
Za Elektrárnou 419/1
Praha,
+ Google Mapa