Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CALIGULA’S HORSE, THE HIRSCH EFFEKT, FOUR STROKE BARON – Praha

16 května @ 18:00 - 23:30

590Kč
16 / 05 / 2024 / PRAHA / ROCK CAFÉ
Předprodej 22.1.2024
NEJLEVNĚJŠÍ LÍSTKY = OBSCURE – ESHOP:
https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/682
Fyzické vstupenky u Ticketmaster
CALIGULA’S HORSE pochází z australského Brisbane a jsou jedním z nejvýraznějších světel současného progresivního metalu, kde je perfektně vybalancován poměr mezi chytlavou písničkovostí a virtuozitou. Jejich hudba je barevná i emotivní a zahrnuje mnoho rozdílných vlivů. Převládá současný prog, který reprezentují kapely jako Haken, Leprous nebo Vola, ale jde se mnohem dál, klidně k Tesseract, Opeth, Pain of Salvation nebo King Crimson.
Po výborném albu Rise Radiant z roku 2020, které bylo po všech stránkách dotaženým kouskem: divokým, muzikálním, epickým a se skvělým zvukem, se nyní CALIGULA’S HORSE vrací s novou deskou Charcolar Grace. Album má vyjít koncem ledna a aktuálně zveřejněné tři skladby – The Stormchaser, destiminutová The World Breathes with Me a Golem – jsou příslibem dalšího skvostného alba syrového progového zvuku se silnou dávkou emocí.
Německé trio THE HIRSCH EFFEKT překonává jakékoliv škatulkování svou směsicí progresivního metalu, hardcoru, komorní hudby, death metalu, jazzu, elektroniky a indie se všemi možnými dalšími myslitelnými žánry a splétají z nich vysoce osobitý mash-up. Večer otevřou nevadští FOUR STROKE BARON.

Místo konání

Rock Café Prague
Národní třída 20
Praha,
+ Google Mapa