Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Call Me Karizma + special guests: Doobie + Stain The Canvas – Praha

7 března @ 19:00 - 23:30

550Kč
Oblíbený zpěvák, skladatel a rapper Call Me Karizma se svými největšími hity a nejnovějším singlem “Look at Me Now“ dorazí 7. března do pražského Futura! 🔥
🎫 Prémiový předprodej vstupenek pro majitele aplikace právě začal. Prodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen 20. října v 10:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/call-me-karizma/szfdyiw/.
Call Me Karizma je v současném hudebním průmyslu vzácným úkazem. Dokonale totiž vyvažuje svou výraznou dráhu influencera s jemností umělce a hudebního řemesla. Jeho texty mají stejný švih, s jakým Eminem bořil zdi, ale stejně dobře se cítí i s kytarou v ruce, když vytváří romantický alt rock.
Rapper je tváří nového alternativního rocku – připraven rozjet turné, připraven žít na internetu a připraven ukázat se celému světu ve své kompletní podobě.
Zpěvák – vlastním jménem Morgan Parriott – začal psát vlastní písně už ve 12 letech a svoji hudební kariéru naplno odstartoval v roce 2015, kdy vyrazil na turné s rappery Blackbearem a Mod Sunem. O rok později vydal debutové album „Uninvited“. Během dosavadní kariéry předskakoval mimo další i takovým jménům, jako je třeba Wiz Khalifa a má za sebou řadu spoluprací s dalšími velkými umělci. Díky svému nejnovějšímu albu „Francis“ z dubna letošního roku si, díky mnoha turné, festivalům a stamilionovým streamům, vytvořil kultovní fanouškovskou základnu.
❗️PRO SEKUNDÁRNÍ PRODEJ VSTUPENEK prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost ani to, že na koncert budete puštěni.❗️

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa