Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CENTINEX, KORPSESOTURI – PRAHA

19 května @ 19:00 - 23:30

550Kč
19 / 05 / 2024 / PRAHA / MODRÁ VOPICE
CENTINEX (SWE – death metal)
KORPSESOTURI (FIN – death metal)
tickets:
a fyzické vstupenky u Ticketmaster
Stará škola švédského death metalu. To jsou, byli a vždycky i budou CENTINEX. Poctivě si to oddřeli již od začátků a prošli neúplatným sítem času. Společně s Dismember, Grave, Unleashed či Entombed nahráli své stěžejní desky v poslední dekádě minulého tisíciletí, tedy v období, ke kterému se každý ortodoxní deathmetalista zbožně modlí a přísahá mu fanatickou věrnost.
Po jedenácti dlouhohrajících albech, spoustě ípíček, po 34 letech s pauzou, která skutečnou kapelu posílí, ale nezabije, poprvé přijedou do stověžaté. Přivítejte je ve Vopici tak, jak si zaslouží!
Spolu s nimi z mrazivého severu dorazí i Finové KORPSESOTURI – povinnost pro fanoušky Bolt Thrower, Grave nebo Cannibal Corpse, kteří oldschoolový večer perfektně doplní. Hlavním cílem kapely bylo od samého začátku vytvořit syrovou energii, temné texty ve finštině a zvuk, který respektuje tradiční death metal staré školy – žádná sóla, žádné melodické party, nic víc, než je potřeba – a hlavně, žádné čisté vokály – jen death, který vám rozdrtí koule a páteř.

Místo konání

MusicClub Modrá Vopice
Spojovací 1901/12
Praha,
+ Google Mapa