Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CLAWFINGER – Praha

29. 5. 2022 @ 18:30 - 22:00

790Kč
Také CLAWFINGER turné přesouvají na rok 2022, čímž se pražský koncert v Roxy uskuteční až 29. 5. 2022.
Vaše již zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín. Pokud z jakéhokoliv důvodu chcete vstupenky vrátit, v případě Obscure e-ticketů napište na email: filip@obscure.cz a nezapomeňte uvést variabilní symbol vaší objednávky.
V případě lístků ze sítě Ticketmaster se prosím ohledně refundace obraťte přímo na ně.
Všem žádostem o refundace vyjdeme vstříc, zažádat ale musíte nejpozději do 17.9.2021 23:59, poté vaše vstupenky zůstanou automaticky platné pro nový termín koncertu.
Děkujeme za pochopení
———————————————————————————–
CLAWFINGER v ROXY!
29 / 05 / 2022 – PRAHA / ROXY
Nekompromisní crossoveroví CLAWFINGER se po čtyřech letech vrací do České republiky a nabízí to, co si věrný fanoušek jejich divokého rapmetalu nemůže a ani nechce nechat ujít, klubový koncert!
29.5.2022 provětrají sympatičtí Skandinávci podzemní prostory pražského klubu Roxy a po památném vystoupení v Abatonu je jasné, že se máme nač těšit.
Od okamžiku, kdy poprvé zazářila jejich severská hvězda, uplynulo již neuvěřitelných jednatřicet let. Zatímco debutovým albem z raných devadesátek „Deaf Dumb Blind“ rozkopali do té doby zaběhnuté postupy na tvrděrockové scéně a doslova šokovali veřejnost svým provokativním a svou kritikou stále aktuálním singlem “Nigger”, dostává se kapela během dalších desetiletí i do lehce odlišných stylových poloh, protože v jednom žánrovém šuplíku by se dle vlastních slov, utloukli navzájem. Po posledním studiovém počinu z roku 2007 se nyní schyluje k nové desce, kterou by následující turné mělo podpořit a ukázat CLAWFINGER v plné neutuchající síle a nepolevující ve svých názorech na Svět a dění okolo sebe.
Pokud jste si kladli otázku, kdo před CLAWFINGER vystoupí, máme odpověď. Budou to Švýcaři FREEZES DEYNA.
Ti v duchu hlavních hvězd přivezou crossover, v němž bezesporu uslyšíte Limp Bizkit, možná i Dog Eat Dog, ale kvintet překvapí i funkem, skáčkem, hip hopem nebo skočným punčíkem. Tak už jen naposlouchat, ať vám nohy jdou správně do rytmu!
CLAWFINGER, FREEZES DEYNA
29. 5. 2022 – Praha, Roxy
Předprodej dále v síti Ticketmaster.

Podrobnosti

Datum:
29. 5. 2022
Čas:
18:30 - 22:00
Cena:
790Kč
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/393

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Roxy Prague
Dlouhá 33
Praha,
+ Google Mapa