Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13 performing MURDERDOLLS, SICK N‘ BEAUTIFUL, DRIFT – Plzeň

24 února @ 18:30 - 23:30

690Kč
VYPRODÁNO / SOLD OUT
Na místě již nebudou žádné vstupenky k prodeji.
—————
NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY NA OBSCURE SHOPU:
E-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/637
Britští vampýři CRADLE OF FILTH v Plzni a doma v Brně!
Na plzeňskou Šeříkovku a do ‚domácího‘ prostředí Flédy se vrací gotičtí extrémisté CRADLE OF FILTH s hostem WEDNESDAY 13, kteří odhalí své kořeny ve speciálním setu věnovaném předchozí kapele Murderdolls spoluzaloženou i Joey Jordisonem.
Průkopníci ze Suffolku jsou už víc než 30 let mistři dramatického metalu. A budou-li CRADLE OF FILTH točit stále takové desky, jakou je ta z roku 2021, již třináctý zápis v jejich bohaté diskografii „Existence is Futile“, jejich ‚existence není marná‘ a právem to brněnsko-anglickou formaci dosazuje mezi nejzásadnější kapely tvrdého žánru.
Samozřejmě, CRADLE OF FILTH svůj sound definovali již před třiceti lety, takže přijít s něčím novým je neobyčejně těžké, ale na posledních třech albech, a novince především, je vše podáno s takovou grácií a lehkostí, že vás vzpomínky zvedají ze židle a připomínají časy, kdy tento žánr CRADLE OF FILTH v 90. letech definovali.
„Existence is Futile“ po kompoziční stránce přináší komplexní, proměnlivé, atmosferické, ale dynamické skladby plné dramatických změn, chytlavých melodií, brutálních rytmů a Daniho nenapodobitelného zpěvu. CRADLE OF FILTH jsou extrémní gothic-metalový blockbuster, v němž mísí temnou romantiku, dramatický akčňák a vášnivý horor.
CRADLE OF FILTH jsou jen jedni a současná sestava téhle legendy potvrzuje slova o bájném Fénixovi.
WEDNESDAY 13 milují horory, špinavý rock’n’roll, ale i načančaný glam. Je to jako když sešijete Frankensteina z Alice Coopera, Billyho Idola, Danziga, Motorhead, Roba Zombieho, střihorukého Edwarda a Freddieho Kruegera. Děsivá krvavá pohádka plná monster, smrduté hlíny, bahna a slizu. Bizarní, děsivá a zábavná.
Někdo by vyjmenoval žánry jako horror punk, heavy, gothic, glam, hard rock a snad i cosi jako vliv moderního core, my to zjednodušíme: záhrobní rokec. Plný nočních běsů, sériových vrahů a s pořádným nadhledem.
Ale všechno nějak začalo a u W13 to byli MURDERDOLLS, které s frontmanem kapely Joe Nothingem zakládal bývalý bubeník SlipKnot Joey Jordison. A právě MURDERDOLLS na aktuálním turné WEDNESDAY 13 věnují svůj set!
V roli předkapely se představí industrialně ladění alternativci SICK N‘ BEAUTIFUL s divokou frontwomankou Gretou a maskovaní DRIFT z Los Angeles.
————————————————————-
CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13, SICK N‘ BEAUTIFUL, DRIFT
24. 2. 2024 – Plzeň, Šeříkovka
NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY NA OBSCURE SHOPU:
E-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/637
dále pak v sítích GoOut:
FYZICKÉ VSTUPENKY u Ticketmaster.

Místo konání

KD Šeříková
Šeříková 2428/13
Plzeň,
+ Google Mapa