Načítám Akce

« Všechny Akce

De Staat (NL) + Support: RAMKOT – Praha

25 října @ 19:00 - 23:30

500Kč
De Staat se 25. října 2023 vrátí do České republiky! 🔥
De Staat těžko zařadit do žánrových škatulek. Ve své tvorbě opojně mísí celou řadu stylů a jsou tak oprávněně nazývání hudebními chameleony. Jako své inspirace zmiňují Talking Heads, Rihannu, Nine Inch Nails, Radiohead, Michaela Jacksona, Run-DMC nebo Soulwax. Kapela vznikla roku 2006 v holandském Nijmegenu coby sólový projekt Torreho Florima, roku 2009 ho doplnil kytarista Vedran Mircetic, basák Jop van Summeren, multiinstrumentalista Rocco Hueting a bubeník Tim van Delft.
🎫 PRÉMIOVÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 23. 6. v 10:00. Předprodej bude na heslo, které najdete přímo v RFP aplikaci ▶️ https://goout.net/cs/listky/de-staat/uoct/
De Staat vystoupili na předních festivalech Glastonbury, City to City, The Great Escape, SXSW, CMJ, Iceland Airwaves, Sziget a Lowlands, získali mnohá ocenění, spolupracovali s legendárním producentem a zvukovým inženýrem Vancem Powellem.
„Vím, že je naše muzika odevšad,” směje se Florim, „ani nechcete slyšet, kolikrát nám už lidi z hudebního průmyslu říkali – vy jste nezařaditelní! Je mi líto, ale jinak to neumíme, tohle je přesně tak, jak to musíme dělat. Toto je naše první plnohodnotné turné od roku 2019, takže se na návrat na pódia strašně moc těšíme. Máme nové písně, nové obleky a držíme v sobě adrenalin za poslední dva roky, tohle by mohlo být nebezpečné, haha.”

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

Fuchs2
Štvanice
Praha,
+ Google Mapa