Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIOCLETIAN, INFER, ALTARS ABLAZE – Ostrava

13 května @ 18:00 - 23:30

400Kč
DIOCLETIAN jsou bezpochyby jedním z nejkultovnějších black/death metalových komand. Na jejich rané desky („Doom Cult“, „War Of All Against All“, „Gesundrian“) přísahají hordy black, death a war metalových elitářů po celém světě. Letos jim vychází nové album „Inexorable Nexus“, které podle prvních ukázek zní jako ANGELCORPSE na steroidech. Vzhledem k zemi původu kapely jsou jejich vystoupení v Evropě velmi vzácná a o to intenzivnější.
ALTARS ABLAZE patří mezi nejvýraznější zástupce tuzemského death/black metalu. Se svým prvním albem – „Life Desecration“ (vydaným v roce 2022 u Lavadome Productions) – dokáží svou nekompromisností a intenzitou směle konkurovat zavedeným jménům. Za kapelou stojí pětice ostřílených hudebníků, což dává celému projektu jasnou identitu a kvalitu, kterou oceňují nejen žánroví fanatici po celém světě.
Pokud vám loni uniklo vystoupení obou kapel na festivalu Prague Death Mass, máte druhou příležitost zažít tuto dvojitou brutální anihilaci, která se nebude již opakovat.
Sestavu na ostravském koncertě doplní slovenská black/death metalová špička INFER.

Místo konání

Barrák Music Club Ostrava
Fügnerova 595/1
Ostrava,
+ Google Mapa