Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DISTANT, EXTORTIONIST, DAGGER THREAT, ABBIE FALLS – Praha

12. 5. 2023 @ 18:30 - 23:30

490Kč
DISTANT jsou částečně z Rotterdamu a částečně z Bratislavy a prakticky obratem svým osobitým extrémem vzali scénu útokem. Umě kombinují downtempo deathcore, brutal death a beatdown, dolazují jej disonancí a obohacují svou všetečností. A tato kombinace se ukázala natolik interesantní, že si je ihned upsali Unique Leader, od nichž DISTANT nově prchli ke gigantu Century Media, kde v únoru vyjde nová deska „Heritage“. Zásluhu na tom určitě mají nejen jejich silné a energické koncerty, ale i miliony streamů na všech hudebních platformách.
Inspirováni příběhy temného středověku a okultismu za sebou DISTANT chtějí něco ze svých temných příběhů zanechat a představují se jako víc než jen další brutální kapela.
EXTORTIONIST jsou z Ameriky a ani oni nehrají jasně zařaditelně. Průběhem let se dostali až k mixu downtempo deathcoru, do nějž vmíchávají metalcore pasáže, ale též vlivy grunge a alternativy. Promlouvá tu dravá agrese a chytlavý groove.
Třetími na tour jsou DAGGER THREAT z Hamburku. Německý kvintet využívá vše od hardcoru přes death metal až po nu metal včetně samplů. Výsledkem je intenzivní, šlapavý schizo mix, který zaujme od prvního tónu.
ABBIE FALLS pochází ze srdce Evropy z Prahy a uzavírají tak s DISTANT v sestavě tour kruh. Jejich drtivá síla vám vrazí do xichtu jak ničivé breakdowny, tak neúprosné ale technicky domyšlené riffy, a zároveň vás do děje vtáhnou texty o každodenním boji se světem kolem vás, ale i tom ve vaší hlavě. V listopadu vypustili druhé EP Hell is Other People, tak si ho, nemáte-li už dávno naposloucháno, dejte. Však je i v užší nominaci na letošního Anděla.
————————————————————–
DISTANT, EXTORTIONIST, DAGGER THREAT, ABBIE FALLS
12. 5. 2023 – Praha, Rock Café
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/555
Předprodej dále v sítích Ticketmaster a GoOut:

Místo konání

Rock Café Prague
Národní třída 20
Praha,
+ Google Mapa