Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DOG EAT DOG, Grove Street, Kings Never Die – Brno

7. 11. 2023 @ 19:00 - 23:30

520Kč
DOG EAT DOG jsou zásadní kapela devadesátek, která se s vydáním své kultovní desky „All Boro Kings“ stala charakteristickým odrazem doby – svoboda, muzika, párty!
Američtí DOG EAT DOG se svým vznikem v roce 90 už před třemi lety překročili třičítku. Jejich přelomový debut „All Boro Kings“ se v roce 1994 stal charakteristickým odrazem doby, kterou definuje přerod socialismu, vznik nových hnutí i technologií. Pád železné opony a přerod světa byl cítit všude.
To mělo vliv i na v té době dospělost nabývající teenagery plácající se v přicházející životní svobodě, která vyústila ve vznik pouličního mixu muziky, jež tehdejší mládež bavila. Hardcore, hip hop, rap, ska, funk a saxofon. To vše se přirozeně dostalo do drážek desky, která zůstává aktuální i dnes, a to nejen díky megahitům „No Fronts“ nebo „Who‘s the King“.
DOG EAT DOG dnes ale nejsou jen odrazem této desky. Oni si svůj původní entuziasmus uchovali dodnes a je ho plná i nová deska „Free Radicals“, takže není divu, že se tahle parta i po víc než třech dekádách stále těší popularitě. Bývalí teenageři, kteří stáli u jejich vzniku, dnes už rodiče, tu jejich neskutečnou energii dále přenášejí na své děti.
V roli předkapel se v Praze i Brně můžete těšit na dvě free hardcore partičky: Anglány GROVE STREET a Amíky KINGS NEVER DIE.
——————————————————-
DOG EAT DOG, GROVE STREET, KINGS NEVER DIE
7. 11. 2023 – Brno, První Patro
Předprodej:
Nejlevnější vstupenky na Obscure shopu:
Vstupenky dále v předprodejních sítích Ticketmaster a GoOut:
https://goout.net/…/dog-eat-dog%2Bgrove-street…/szaewjw/

Místo konání

První Patro, Brno
Dominikánská 342/19
Brno,
+ Google Mapa