Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dymytry Monstrum II (Ostrava)

21. 12. 2018 @ 18:00 - 23:30

490Kč

Maskovaná kapela Dymytry právě zveřejnila zprávu, která určitě potěší každého fanouška jejich tvrdě rockové muziky. Po velkém úspěchu jejich monstrózní show, trefně nazvané „Monstrum“ v Malé sportovní hale v Praze, které bylo poměrně rychle vyprodáno, se kapela rozhodla tuto akci zopakovat. A to hned dvakrát! 19.12. Dymytry vypustí své Monstrum v Pražském Foru Karlín a 21.12. Ostravě v Trojhalí Karolína.

Kapelník Jirka Dymo Urban k tomu řekl „Zájem o Monstrum byl na jaře obrovský, spousta lidí nám psalo, že je mrzí, že nestihli koupit lístky. Dlouho jsme přemýšleli a nakonec jsme se rozhodli tuhle megaakci zopakovat jako vánoční dárek pro všechny naše fanoušky. Celý podzim jedeme turné po Německu společně s našimi kamarády Hämatom, takže bychom si doma v Čechách vůbec nezahráli a to by nás mrzelo. A abychom byli našim fanouškům opravdu blízko, uděláme koncerty dva – v Praze a v Ostravě.“

Právě zmiňovaní němečtí Hämatom doprovodí kapelu i na pražském koncertě.

Vstupenky na skutečně monstrózní show „Monstrum II“ je možné už teď koupit v síti Ticketstream. A vzhledem k velkému zájmu o ně, se nevyplatí váhat.

Podrobnosti

Datum:
21. 12. 2018
Čas:
18:00 - 23:30
Cena:
490Kč
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

ZL Production s.r.o.

Místo konání

Trojhalí Karolina
K Trojhalí 3361/5
Ostrava,
+ Google Mapa