Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Enter Shikari – Praha

3. 11. 2023 @ 19:00 - 23:30

890Kč – 1090Kč
Pekelná pódiová show, bezedný prýštící gejzír energie a vynikající hudba – to vše slibuje vystoupení Enter Shikari. Britská electro-hardcoreová parta patří ke stálicím klubové i festivalové scény a v České republice mají věrnou fanouškovskou základnu. A není se čemu divit. Nespoutané kvarteto z londýnského předměstí St. Albans je proslulé neuvěřitelnou energií, díky které se jejich koncerty mění v jeden velký kotel tančících, skákajících a pogujících těl. 🔥
🎫 VSTUPENKY k dostání na GoOut od 30. 6., 11:00: https://goout.net/cs/listky/enter-shikari/svus/.
📱 Prémiový předprodej na heslo pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 28. 6. v 11:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci: https://goout.net/cs/listky/enter-shikari/svus/.
Od svého založení v roce 2003 na škole ve svém rodném městě St. Albans ve Velké Británii odehráli Enter Shikari zhruba 3 000 živých vystoupení po celém světě, včetně tří headline arénových turné po Spojeném království, jako support na arénových tours ve Spojeném království a Evropě s The Prodigy, Linkin Park a 30 Seconds To Mars a spoustu velkých i malých festivalů, na které by tu ani nebyl prostor. Jsme hrdí, že kapelu můžeme přivézt už poněkolikáté!
Enter Shikari jsou kromě celosvětové početné fanouškové základny držiteli mnoha hudebních ocenění, jako například “Best Live Band”, “Best UK Artist” nebo “Best Album od magazínů Kerrang!, Rock Sound a NME.
❗️ SEKUNDÁRNÍ PRODEJ/NÁKUP VSTUPENEK: Prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.❗️

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

SaSaZu, Praha
Bubenské nábřeží 306
Praha,
+ Google Mapa