Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FLESHGOD APOCALYPSE, OMNIUM GATHERUM, IRONY OF FATE – Praha

24. 10. 2022 @ 19:00 - 23:30

550Kč
Koncertů symfonických kapel moc neděláme, takže když už se do něčeho takového vrhneme, musí to opravdu stát za to. A řekněte, nebude snad koncert FLESHGOD APOCALYPSE s novou deskou „Veleno“, která posunula hranice extremity symfonické hudby v metalu zas o kus dál, přesně takový typ události? Rozhodně ano!
V souvislosti s těmito italskými mistry by možná bylo vhodnější nazývat je orchestrálními než symfonickými. Přece jen jejich počínání není doplněno klasickým „fidláním“, ale skutečně plnohodnotnými orchestracemi mnohočetného souboru. Hlavně FLESHGOD APOCALYPSE na „Veleno“ dozráli a mnohem lépe na něm své hudební vize prolnuli. Povedlo se zachovat nejen tvrdost a energii death metalu a multi-barevný a dynamický zvuk orchestru, zároveň však zachovali spontánnost, což při tom, jak obě složky jejich hudby vznikají odděleně, poslechu dodává uvěřitelnost a lehkost.
Po odložení turné došlo ke změně na pozici předkapel. Těmi se nově stávají finští melodici OMNIUM GATHERUM. Pro sextet z Kotky je oproti jejich žánrovým rivalům příznačná intenzivnost a velmi živelné koncerty. Tihle Fini se totiž nebojí šlápnout na plyn nebo použít progresivnější pasáž, čímž spolu s neomšelými, ale pro Finy opět signifikantními melodiemi neopakují vyřčené, ale objevují v melodickém death metalu neprošlapané cesty i se zachováním vlastního rozpoznatelného rukopisu.
Celé turné budou otevírat IRONY OF FATE ze švýcarského Curichu, kvintet mající v popředí zpěvačku Cveti a hrající melodičtější death/groove metal.
———————————————————————–
FLESHGOD APOCALYPSE, OMNIUM GATHERUM, IRONY OF FATE
24. 10. 2022 – Praha, Futurum Music Bar
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/335
Předprodej dále v síti Ticketmaster.

Podrobnosti

Datum:
24. 10. 2022
Čas:
19:00 - 23:30
Cena:
550Kč
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
obscure.cz/cs/tickets/detail/id/335

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa