Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Gaia Mesiah – Ústí nad Labem

27 ledna @ 20:00 - 23:30

420Kč
!!! Kvůli nemoci v kapele je koncert přesunut na nový termín 27. 1. 2024 ! Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, případně je možné je vrátit v místě nákupu. V případě dotazů pište na vitek@ksul.cz !!!
V rámci tour k desce Vlnobytí zavítá do Národního domu nezaměnitelná kapela GAIA MESIAH !
Gaia Mesiah vznikla v roce 2000 a záhy si vysloužila pověst nespoutané a nadupané crossoverové kapely, jejíž největší předností jsou strhující koncertní show, vyznačující se stoprocentní sehraností a naprostým odevzdáním se publiku. Charizmatickou frontwoman Marku Rybin, jejíž vokální technika včetně blackmetalového screamingu v Česku těžko hledá konkurenci, od začátku skvěle doplňovaly kytaristka Katka Morella a bubenice Misha, na basu pak tvrdil muziku Australan Josh Stewart. Po stovkách úspěšných koncertů a studiových albech Ocean (2005) a Alpha Female (2007) se Gaia Mesiah na deset let odmlčela. Velkolepý comeback v původním složení korunovalo v roce 2019 album Excellent Mistake a návrat dravé koncertní čtveřice zdokumentovalo o rok později atypické živé album Refresh In Golden Hive Live, dokládající, že skupina ani po dvou desítkách let od prvních koncertů rozhodně nevyměkla – spíš naopak. V břenu 2023 se Gaia Mesiah přihlásila s novinkou Vlnobytí, na které se vrací ke svým kořenům a současně plně zužitkovává zkušenosti načerpané v průběhu mnoha let působení na domácí rockové scéně.
Vstupné v předprodeji 420,-Kč, na místě 490,-Kč.
Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkyusti.cz, recepci Domu kultury a dalších prodejních místech Statutárního města Ústí nad Labem. V místě konání akce vždy 30 minut před akcí.
Pořadatelem je Kulturní středisko města Ústí nad Labem.

Podrobnosti

Datum:
27 ledna
Čas:
20:00 - 23:30
Cena:
420Kč
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
https://www.vstupenkyusti.cz/cs/akce/2117-gaia-mesiah-novy-termin

Pořadatel

Gaia Mesiah

Místo konání

Dům kultury Ústí nad Labem
Velká Hradební 19
Ústí nad Labem,
+ Google Mapa