Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HABERA&TEAM – TOUR 100 – Brno

7 května @ 19:30 - 23:30

990Kč – 1490Kč
INFORMACE O AKCI
Palo Habera a skupina TEAM se vrací na česká podia v rámci Habera & TEAM OUR 100!! Exklusivní host – Petr Bende!
A je to tady! Čekali jste dlouhých pět let! Palo Habera se skupinou TEAM vyráží na své výroční turné po největších českých halách. Kapela se rozhodla, že spolu se svými fanoušky oslaví stovku. A to šedesátiny Paľa Habery a čtyřicet let trvající kariéru skupiny TEAM!
Jako exklusivního hosta si skupina vybrala zpěváka Petra Bende s jeho kapelou, který vystoupí ve svém bloku před koncerty kapely Team v Pardubicích, Brně, Zlíně, Třinci a na podzim v Ostravě a Praze. Kapela, v čele s Petrem Bende, slaví 20 výročí na hudební scéně a toto turné bude další mezník v jeho kariéře!
Skupina TEAM je pověstná tím, že s živými koncerty šetří. Když už ale vyrazí na turné, stojí to za to. O fanoušky jde této kapele především. Už nyní je proto jisté, že se Habera & TEAM Tour 100 se zařadí mezi nejvýraznější hudební události roku 2024! Turné začíná 2. května 2024 v Pardubicích. Po koncertech v Čechách se TEAM na léto stěhuje na slovenské amfiteátry a jejich narozeninové turné vyvrcholí předvánočními koncerty v listopadu a prosinci v Praze, Ostravě a Bratislavě!
PETR BENDE BIO – umělec napříč hudebními žánry.
Zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, ale především muzikant, který nikdy neřešil hudební styly. Vydal již několik autorských alb, byl oceněn a nominován v mnoha prestižních hudebních kategoriích, je uznáván a respektován hudebními kritiky. Kdykoli potká některý ze svých oblíbených hudebních nástrojů, vezme jej do rukou a hraje pro potěšení sobě i ostatním. Roky si razí svoji cestu napříč žánry, které ho oslovují a v nichž se cítí hudebně šťastný. Jediným kritériem je pro něj vlastní pocit sounáležitosti s daným tématem, živé koncerty a autorská tvorba. Na koncertech s Paľo Haberou a skupinou Team vystoupí se svou kapelou Petr Bende Band, kterou založil již v roce 1997 a je složena se skvělých hudebníků. Petr Bende si připravil energický program, kde proplouvá žánry jako jsou pop, rock, folk, ale dotkne se i lidové hudby v netradiční úpravě. Čeká Vás jedinečný zážitek plný poctivé, živé muziky a radosti.
V prodeji budou i VIP balíčky. Jejich majitelé se mohou těšit na ty nejlepší vstupenky, přednostní vstup do haly, osobní setkání se skupinou TEAM, s jejichž členy stráví nějaký čas v zákulisí.
Například balíček VIP Experience v ceně 9990 Kč v Winning group areně obsahuje:
• Osobní setkání s Palo Haberou a skupinou TEAM*
• Exkluzivní místo na sezení v sektoru A
• VIP vstup v 17:30
*Prosíme o včasný příchod na pokladnu zimního stadionu, na pozdější příchody nebude brán zřetel.
Palo a celý TEAM se těší na všechny své fanoušky a celá kapela věří, že každý koncert bude nejenom oslavou narozenin, ale především oslavou dobré muziky, kde nebudou chybět vzpomínky, emoce, společný zpěv a hlavně skvělá zábava!

Podrobnosti

Datum:
7 května
Čas:
19:30 - 23:30
Cena:
990Kč – 1490Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
https://www.ticketportal.cz/event/HABERATEAM-TOUR-100--2147479759

Pořadatel

KC Semilasso

Místo konání

Winning Group Arena, Brno
Křídlovická 911/34
Brno,
+ Google Mapa