Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HAKEN & BETWEEN THE BURIED AND ME, CRYPTODIRA – Praha

25 února @ 18:00 - 23:00

690Kč
Progový atak všemi barvami rozzáří pošmourný únor
To, čím jsou jsou HAKEN pro Brity, jsou BETWEEN THE BURIED AND ME pro Američany – jejich pravděpodobně nejzajímavější a nejúspěšnější progresivní kapely střední generace. I když jsou ve svých domovinách oba soubory „nošeny na rukou“, nemenší popularitě se těší v Evropě a i u nás v Čechách, kterou si oba spolky během let u posluchačsky náročných fanoušků získaly svými sofistikovanými alby i famózními koncerty.
A na turné Island In Limbo s sebou obě kapely přivezou svá nejnovější alba: Haken v roce 2020 vydali desku „Virus“, kterou pro pandemii nemohli odprezentovat naživo, Between The Buried And Me v roce 2021 přesvědčili už desátým dílem „Colors II“, které vzniklo namísto plánovaného turné k jejich 20. výročí.
Těšte se tedy na průřezy širokou tvorbou obou kapel, ale též na hudebně nespoutané Američany CRYPTODIRA. Jejich forma experimentálního prog-death metalu umí být jak intenzivní a ostrá, tak rozvolněná i konejšivá a často dochází až někam k post-metalu/rocku.
Návštěva společného turné HAKEN & BETWEEN THE BURIED AND ME v Paláci Akropolis je absolutní povinnost pro každého fanouška progresivních směrů v metalu.
————————————————————–
HAKEN & BETWEEN THE BURIED AND ME, CRYPTODIRA
25. 2. 2023 – Praha, palác Akropolis
GOOUT:
Předprodej též v síti Ticketmaster a v Paláci Akropolis

Místo konání

Palác Akropolis
Kubelíkova 1548/27 130 00, Praha 3-Žižkov + Google Mapa