Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HALOCENE, LAUREN BABIC – Praha

17. 11. 2023 @ 18:30 - 23:30

520Kč
KONCERT JE NA TUTY VYPRODANÝ!
Na místě nebudou žádné lístky k prodeji.
———
HALOCENE vznikli v roce 2008 a jejich kariéru nastartoval YouTube. Tam získali obrovské množství příznivců díky svým coververzím („Numb”, „Chop Suey”, „Bohemian Rhapsody” ad.), ale už dávno našli svůj vlastní směr a způsob vyjádření. To se dá hudebně zařadit na pomezí alternative metalu, elektro rocku a pop punku. Jde o chytlavý a moderní mix, který se dá zasadit vedle interpretů jako BMtH, Electric Callboy, Daft Punk, Blink 182, z českých nás napadají pražští chameleoni John Wolfhooker.
Je třeba zmínit, že HALOCENE svou neustávající činností a tvorbou posouvají hranice zvukové inovace a že jsou velmi činní na sítích, kde mají miliony a miliony poslechů. Z posledních úspěchů můžeme zmínit také ovládnutí streamovací platformy Twitch, kde se stali jakýmisi oficiálními hudebními ambasadory.
HALOCENE v základu manželský pár Addie Nicole Amick (zpěv) a Bradley Amick (kytara/zpěv/produkce), kteří se v HALOCENE starají kompletně o všechno – o hudbu, videa, vizualizace, propagaci, merchandise i sociální média. A v listopadu se svým návykovým mixem postarají o vás.
Před Halocene vystoupí LAUREN BABIC, multižánrová zpěvačka a frontmanka metalových Red Handed Denial a post-hardcorových CrazyEightyEight. I ona je známá díky svému kanálu na Youtube, kde vydává vlastní písně, covery, tutoriály a další obsah související s hudbou.
——————————
HALOCENE, LAUREN BABIC
17. 11. 2023 – Praha, Chapeau Rouge
Nejlevnější vstupenky tradičně na Obscure shopu:
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/623
dále pak u GoOut:
a fyzické vstupenky u Ticketmaster

Místo konání

Chapeau Rouge Prague
Jakubská 647/2
Praha,
+ Google Mapa