Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

INSOMNIUM, IN MOURNING, KVAEN – Praha

18. 11. 2023 @ 18:00 - 23:30

620Kč
Koncert Insomnium se blíží k vyprodání, hlásíme do světa, že máme 75% prodaných lístků.
Balík návykových melodií ze Skandinávie!
I když je tvorba melodických deathmetalistů INSOMNIUM melancholická a ráda se zaobírá tématy temnoty, smutku, ztrát, bolesti a přírody.
Se svým tesklivým a nezaměnitelným soundem jsou nakažlivě hitoví, ale zároveň si udržují status kreativní kapely, která tvoří hudbu se silným emotivním nábojem. Hněv se smutkem či melancholie s euforií se tu nestřídá, ale mísí dohromady, takže je v hudbě šestice z Joensuu cosi neuvěřitelně přitažlivého a zároveň povzbudivého. Hloubavé skladby svými kytarovými nápěvy se doslova dotknou vašich nejniternějších míst a dokáží na chvíli zastavit i srdeční tep, takže pohnot i tím nejkamenějším srdcem.
Silné melodie tří okouzlujících kytar, chytlavé refrény, hravost, energičnost a trvalá osobitost, to jsou už přes čtvrtstoletí vypravěči příběhů severu INSOMNIUM.
Na turné s nimi vyjedou švédští deathmetaloví mágové IN MOURNING, kteří cítí, že nadcházející novinka je jejich dosud nejtemnějším albem.
Kombinací těžkých riffů, vzletných melodií a progresivních rytmů s prvotřídním growlem a andělským hlasem Tobiase Netzella se zaměřují na delší zvukové plochy, jak tomu bylo kdysi např. u Opeth. Ale vzpomenout u nich můžeme i na Be’lakor, Katatonia či October Tide, s nimiž jsou i personálně propojeni.
V roli supportu se představí švédští KVAEN.
—————————————–
INSOMNIUM, IN MOURNING, KVAEN
18. 11. 2023 – Praha, Palác Akropolis
Nejlevnější vstupenky = E-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/611
Palác AKropolis
Fyzické vstupenky u Ticketmaster.
prodej začíná ve čtvrtek 29. července v 16:00

Místo konání

Palác Akropolis
Kubelíkova 1548/27 130 00, Praha 3-Žižkov + Google Mapa