Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JATKA FEST 2024 – Pacov

28 června @ 16:00 - 29 června @ 23:30

500Kč – 6650Kč
JATKA FEST OVLÁDNOU AREÁL PACOVSKÉHO ZÁMKU UŽ PO JEDENÁCTÉ!
Festival se každý rok překonává a letos sází jednu hvězdu za druhou. Do krásného prostředí zámeckého areálu totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, POLETÍME? král českého rocku DAVID KOLLER. Pódium ovládne legendární MŇÁGA A ŽĎORP a pod kůži se vryje VYPSANÁ FIXA. Bez stálic festivalu POKÁČE a UDG by se JATKA FEST rozhodně neobešel. Na festival se vrátí i PEKAŘ, JAKUB DĚKAN, NEBE, SILUETY, POST – IT, PATRIK MALÝ A celou sestavu uzavře TOTÁLNÍ NASAZENÍ.
Jatka Fest 2024 proběhne tradičně poslední červnový víkend od 28. června do 29. června 2024. Pořadatel akce Jaroslav Šafarik doplňuje: “Na akci je připravený klasický festivalový gastro sortiment, pochoutky z grilu, trdelníky, palačinky či zmrzlinu ke zchlazení, která jistě přijde vhod, doplní klasické výzdoby v podobě květinových čelenek a další aktivity, které podpoří festivalový „look“. Návštěvníci budou moct zavítat také do relaxačních zón partnerů festivalu. Na místě budou atrakce pro děti a chybět nebude ani skákací hrad. Brány zámeckého parku se otevřou 28. června v 15.00 hod.”
Vstupenky na Jatka Fest 2024 jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách festivalu www.jatkafest.cz a v síti www.xticket.cz .
Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou využít hlídané stanové městečko, těsně v blízkosti areálu festivalu. Vstup do stanového městečka mají povolen jen akreditovaní návštěvníci.
Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste nezmeškali žádné novinky ohledně lineupu, lístků a exkluzivních soutěží.

Místo konání

Zámecký park Pacov
Zámecký park
Pacov,
+ Google Mapa