Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jethro Tull v Praze

Březen 24 @ 20:00 - 22:00

Ian Anderson oslaví 50.výročí Jethro Tull třemi koncerty v České republice.

Ian Anderson – skladatel, hudebník, zakladatel a vůdčí osobnost světoznámé britské skupiny Jethro Tull se příští rok vrátí do České republiky na tři koncerty oslavující 50.výročí vzniku této legendární formace.

„Toto turné je oslavou všech 33 členů kapely, kteří nás v průběhu kariéry poctili svojí přízní. Hudebníků, kteří přispěli Jethro Tull svým talentem, schopnostmi a stylem, ať již v nahrávacím studiu nebo na koncertním pódiu,“ popisuje záměr turné Ian Anderson, kterého na pódiu v současné době doprovází kytarista Florian Opahle, klávesista John O’Hara, baskytarista David Goodier a bubeník Scott Hammond.

Na hudebníky, kteří prošli skupinou Jethro Tull v minulosti, odkazuje na 50th Anniversary Tour i retrospektivní videoprojekce, která navíc obsahuje i vzkazy od spřízněných muzikantů, jakými jsou např. Tony Iommi, Joe Bonamassa, Steve Harris, Joe Elliott nebo Slash.

V rámci bezmála dvouhodinového programu zazní na dvacet hitů, které lemovaly kariéru Jethro Tull převážně od konce 60. do 80.let.

Vstupenky vyprodány.

Podrobnosti

Datum:
Březen 24
Čas:
20:00 - 22:00
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Vanity club Europe

Místo konání

Kongresové centrum Praha
5. května 1640/65
Praha,
+ Google Mapa