Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jonathan Roy + support: Portair – Praha

26 května @ 19:00 - 23:30

490Kč
🇨🇦 Jonathan Roy – zpěvák, skladatel a syn slavného kanadského hokejisty Patricka Roye – se vrací do Prahy po svém vyprodaném debutu!
Od třinácti let psal poezii, v sedmnácti začal hrát hokej, ale nakonec u něho zvítězila hudba. První album vydal už v roce 2009 a i přesto, že bylo úspěšné, definitivně prorazit se mu podařilo až o osm let později s deskou Mr. Optimist Blues, na které najdeme i známý hit Beautiful Day. Od svěžího popového zvuku se však Jonathan ve své další tvorbě odvrátil a vsadil na silné a emotivní písně. Tak vzniklo album My Lullaby, jehož akustické verze singlů získaly k dnešnímu dni přes 130 milionů zhlédnutí.
Jeho zatím poslední album Life Distortions vyšlo letos a Jonathan na něm spolupracoval například s producenty Tee (Drake, Alessia Cara) nebo Stevie Aiello (Thirty Seconds to Mars, Of Mice & Men). „Je to alternativní, psychedelické, popové i písničkářské. Zvláštní a zároveň cool,“ láká zpěvák.
🎟️ Vstupenky na pražský koncert jsou právě v prodeji v síti GoOut.
🇨🇦 Jonathan Roy – singer, songwriter and son of the famous Canadian hockey player Patrick Roy – returns to Prague after his sold-out debut!
He wrote poetry from the age of thirteen, started playing hockey at seventeen, but in the end he chose music. He released his first album in 2009, and even though it was successful, he finally managed to break through eight years later with the album Mr. Optimist Blues, on which we also find the well-known hit Beautiful Day. However, Jonathan turned away from the fresh pop sound in his next work and went for strong and emotional songs. This is how the album My Lullaby was created, whose acoustic versions of the singles have received over 130 million views to date.
His most recent album, Life Distortions, was released this year, and Jonathan collaborated on it with producers like Tee (Drake, Alessia Cara) or Stevie Aiello (Thirty Seconds to Mars, Of Mice & Men). „It’s alternative, psychedelic, pop and singer-songwriter style. Strange and cool at the same time,“ entices the singer.
🎟️ Tickets for the Prague concert are currently on sale in the GoOut.

Místo konání

Kasárna Karlín
Prvního pluku 20/2
Praha,
+ Google Mapa