Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LEFT TO DIE, SNĚŤ – Bratislava

18. 3. 2023 @ 19:00 - 23:00

24€
Máme tady další kapelu, co vzdává hold nesmrtelným DEATH Chucka Schuldinera. I v případě LEFT TO DIE se jedná o bývalé členy, a to basistu Terryho Butlera (Obituary, ex-Massacre ad.) a Ricka Rozze (ex-Massacre ad.), kteří se spojili se zakladateli Gruesome: zpěvákem a kytaristou Mattem Harveym (Exhumed, ex-Repulsion, ex-Death DTA (live)) a bubeníkem Gusem Ríosem (ex-Malevolent Creation ad.).
Tento scénou protřelý a hudebně zkušený kvartet se ale zaměřuje na počáteční éru Death a hraje celé album Leprosy a písně ze Scream Bloody Gore.
Terry Butler k nadcházejícímu turné prohlásil: „Je to ohromná čest hrát po tolika letech Leprosy. Je to už více než 30 let, co jsme s Rickem společně rozjeli tyhle pecky, a Matt a Gus jsou perfektní týpci, kteří se k nám na téhle cestě přidají – obrovští fanoušci Death a zabijáčtí muzikanti.“
Připravte se 100% old-school DEATH metal, který na obou zastávkách v Praze a Bratislavě doprovodí pražská SNĚŤ – vhodnější a prohnilejší support byste k rozpoutání smrti hledali horko těžko!
——————–
LEFT TO DIE, SNĚŤ
18. 3. 2023 – Bratislava, Club Randal

Podrobnosti

Datum:
18. 3. 2023
Čas:
19:00 - 23:00
Cena:
24€
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/535

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Randal Club Bratislava
Karpatská 2
Bratislava, 81105 Slovensko
+ Google Mapa
View Místo konání Website