Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Lordi – Praha

Únor 25 @ 19:00 - 22:00

1250Kč – 2000Kč

POZOR! Vyprodaný pražský koncert finských LORDI se přesouvá na únor 2021!

Populární Finští strašáci LORDI dlouho dopředu vyprodali pražský klub Roxy, který byl jednou ze zastávek jejich evropského turné „Killectour“ k nové desce „Killection“. Původně plánovaný termín 22. 3. musel být z důvodu šířící se nákazy virem Covid – 19 přesunut na 2. července 2020. Situace je však nadále velmi nejistá a prudký vývoj k lepšímu nelze v brzké době očekávat, a tak se management kapely LORDI rozhodl přesunout celé turné na únor roku 2021! LORDI zahrají v PRAZE, klubu Roxy ve čtvrtek 25. února 2021!

Zapište si prosím nový termín a těšte se, bude to hodně divoká show! LORDI – 25. února 2021, PRAHA, Klub Roxy!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti vč. těch VIP! Náhradní termín pro show původně naplánovanou na 22. března.

——————————————————————————————————————————————————–

LORDI svoji zbrusu novou, originální desku „Killection“, představí v PRAZE, klubu Roxy jen o něco později – 2. července! ! Zapište si prosím nový termín a těšte se, bude to hodně žhavá show!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti! V případě, že se vám nový termín nehodí, můžete vstupenky vracet v místě, kde jste si je zakoupili, a to do konce měsíce května! Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás 2. července v Klubu Roxy!

Oblíbená finská pětice maskovaných monster je na hudební scéně už od roku 1992, avšak celému světu daly o sobě Lordi vědět až v roce 2006, kdy převálcovali své soutěžící na Eurovision Song Contest a se skladbou Hard Rock Hallelujah zvítězili na plné čáře! Od té doby už se tato banda se svými chytlavými písněmi, chraplavým hlasem zpěváka, skřípavými riffy, a především hrůznými prvky při svých živelných show plné pyrotechniky na pódiu, dostala pod kůži obrovské mase fanoušků.

Support: Almanac, Flesh Roxon
Vstupenka: 1.250,- až 2.000,- Kč
Předprodej: mastersofrock.cz a v sítích TicketPortal, TicketMaster a TicketStream

Podrobnosti

Datum:
Únor 25
Čas:
19:00 - 22:00
Cena:
1250Kč – 2000Kč
Štítky Akce:

Pořadatel

Masters of Rock
Webová stránka:
www.mastersofrock.cz

Místo konání

Roxy Prague
Dlouhá 33
Praha,
+ Google Mapa