Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Lorna Shore – Praha

19. 11. 2023 @ 17:00 - 23:30

790Kč
LORNA SHORE SE VRACÍ DO ČR! 🔥
Pro LORNU SHORE nebyl rok 2020 ničím jiným než zúčtováním – v kariéře postavené na výzvách, změnách a cílevědomé vizi. Pro kvintet z New Jersey znamenal rok 2020 pandemii, změnu zpěváka, zrušená turné. Následující rok postavil kapelu před ohromující tvůrčí výzvu v podobě písně „To the Hellfire“ z jejich nesmírně dobře hodnoceného …And I Return to Nothingness-EP. Přes to všechno však zvýšili svou zvukovou laťku nadcházejícím albem Pain Remains, které nejenže odpovídá všemu, co LORNA SHORE naznačili, ale také to překonává – brutálně a velkolepě.
🎫 Prémiový předprodej pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 30. 6. v 11:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci: https://goout.net/cs/listky/lorna-shore/pdct/.
🎫 Veřejný prodej vstupenek bude zahájen v pondělí 3. července v 11:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/lorna-shore/pdct/.
„Připadá nám to jako znovuzrození všeho – energie, kapely, morálky,“ říká bubeník Austin Archey. Pain Remains je výsledkem stejného boje a záplavy osobních i tvůrčích pekel, které poznamenaly celou kariéru LORNA SHORE. „Tohle byla nejtěžší deska v naší kariéře, kterou jsme kdy museli napsat,“ říká kytarista Adam De Micco. „Už jsme nebyli v pozici outsidera. Díky EP a albu ‚…Hellfire‘ jsme věděli, že musíme překonat sami sebe. Byl to jiný druh tlaku. Pro mě to byl psychický boj bylo to, že jsme byli vnímáni v novém světle – museli jsme se ujistit, že nebudeme vnímáni jako nějaká mihotavý plamínek.“
❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití JEDINÉ OFICIÁLNÍ, BEZPEČNÉ a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterou spolupracujeme.
DŮRAZNĚ VARUJEME před SCAM stránkami jako Viagogo, Onlineticketshop a dalšími. Současně varujeme před FAKE PROFILY tady v komentářích.
U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.❗️

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

Roxy Prague
Dlouhá 33
Praha,
+ Google Mapa