Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LOST SOCIETY, HIMALAYAS – Praha

7. 6. 2023 @ 19:00 - 23:00

550Kč
Když parta čtyř zručných muzikantů z Finska pod jménem LOST SOCIETY před 13 lety vlítla na scénu, byl z toho poprask. Adrenalinem nabitá thrash kanonáda, co neřešila, co se děje okolo a ještě do své hudby dokázala dostat něco svého.
Přesto koncem loňského roku, navzdory pochvalným komentářům legendárních kolegů na jejich adresu jako jsou Mille Petrozza (Kreator) nebo Andreas Kisser (Sepultura), se zdá, že LOST SOCIETY našli novou cestu a na nové desce „If The Sky Came Down“ se mnohem víc než předchozí, albu „Absolution“ vzdálili svému klasickému thrash vyznění a větším zapracováním melodičnosti zamakali na moderních groove až k metalcoru směřujících polohách, takže srovnání s Gojira, Slipknot, Bullet for My Valentine nebo Trivium je na místě. I to někdy znamená vývoj, což nutně neznamená, zřeknutí se své minulosti.
Tak si to shrňme. Úderné riffy v síle několika megatun? Máme! Chytlavé refrény? Máme! Neutuchající erupce chytlavého moderního metalu a koncentrované, ale přesto vášnivé výkony talentovaných muzikantů? MÁME!
A vy je v červnu budete mít taky, neb LOST SOCIETY přijedou srovnat Modrou Vopici se zemí!
support: HIMALAYAS
—————-
LOST SOCIETY, HIMALAYAS
7. 6. 2023 – Praha, Modrá Vopice
Nejlevnější e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/565
Předprodej dále v sítích Ticketmaster a GoOut: https://goout.net/cs/lost-society/szfhplv/

Místo konání

MusicClub Modrá Vopice
Spojovací 1901/12
Praha,
+ Google Mapa