Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LUCIE V OPEŘE 2022 – OSTRAVA

28. 9. 2022 @ 19:00 - 23:00

1190Kč – 1890Kč
Koncerty Lucie v opeře se přesouvají na nové termíny v roce 2022 a agentura Live Nation nově organizuje vystoupení v Ostravě, Pardubicích a také v Brně.
Vzhledem k přechodu závazku z původního pořadatele na Live Nation, zůstávají již zakoupené vstupenky v platnosti.
Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Za pravost vstupenek zakoupených z neoficiálních zdrojů neručíme.
Podzim 2022 bude pro fanoušky skupiny Lucie vrcholem hudební sezóny! Lucie vyráží na odložené halové turné po České republice s novým programem s exkluzivní hudební aranží v doprovodu symfonického orchestru, pěveckého sboru a s organicky efektní dynamickou scénou.
Členové skupiny Lucie se shodují, že jednou z největších a nejnáročnějších inovací byla příprava samotné organicky dynamické scény, která využívá nejnovější technologie z oblasti zvuku i vizuálních efektů a zároveň osvědčené divadelní principy: „Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok. Práce to byla náročná, ale krásná a věříme, že to bude stát za to. Je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek” zdůrazňují členové skupiny.
I hudebně bude turné naprosto přelomové – Lucie se spojila s dirigentem Kryštofem Markem, držitelem Českého lva za hudbu k filmu Masaryk, který vytvořil nové symfonické aranžmá pro celý program této show. V kombinaci kompletního obsazení skupiny, Filharmonie Hradce Králové a pěveckého sboru se tak na fanoušky chystá téměř dvouhodinový průřez celou tvorbou Lucie tak, jak ho ještě nezažili.
“Poslední dva roky byly pro všechny velmi těžké. Mimo jiné nám roky 2020 a 2021 ukázaly, že bez kultury to prostě nejde. Jakoby nám chyběl kus naší duše, možnost sebevyjádření, svoboda, a to nejen ta umělecká, kterou bychom si měli bezpodmínečně chránit. O to víc se těšíme, že se v roce 2022 zase vrátíme na pódia našich největších českých a slovenských hal a znovu se svými fanoušky zažijeme tu ohromnou energii, která při živém vystoupení vzniká. To je zážitek, který nejde ničím nahradit,” shoduje se celá skupina Lucie.
Agentura Live Nation představí Lucie v opeře poprvé 28. září v ostravské Ostravar aréně, naváže v pardubické Enteria areně 26. října a celá show vyvrcholí v Brně v nově pojmenované Winning Group areně 5. listopadu.
Vstupenky zakoupené na původní termíny v roce 2021 zůstávají platné i na nové termíny a není potřeba je vyměňovat.
Vstupenky je možné zakoupit v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster.

Podrobnosti

Datum:
28. 9. 2022
Čas:
19:00 - 23:00
Cena:
1190Kč – 1890Kč
Štítky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
www.livenation.cz/show/1357046/lucie-v-opeře-tour-2022/ostrava%202/2022-09-28/cz

Pořadatel

Live Nation

Místo konání

Ostravar Aréna
Ruská 3077/135
Ostrava,
+ Google Mapa