Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Mando Diao + support: The Silver Spoons

26. 11. 2023 @ 19:00 - 23:59

733Kč – 800Kč
Lucerna Music Bar & D Smack U Promotion present
Mando Diao
support: The Silver Spoons
26. 11. 2023 doors 19:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky za 690 Kč + poplatky pořídíte od pátku 21. 4. 11:00 na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Vstupenky na místě budou za 800 Kč.
Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/mando-diao-se/
Švédští rockeři, které v podstatě nejde zařadit do žádné rockové škatulky, letos slaví neuvěřitelných 20 let! Při té příležitostí vydávají jedenácté studiové album a chystají velkolepé evropské turné. Jednou ze zastávek bude 26. listopadu také pražský Lucerna Music Bar.
Album s názvem Boblikov’s Magical World vyjde 28. dubna a vezme posluchače do fiktivního světa Boblikova – postavy, která se nebojí dělat všechno pro svůj vlastní prospěch. Postavička Boblikova má být, podle kapely, takové vnitřní já každého člověka, malý ďábel na našem rameni, který našeptává, co máme dělat, abychom ze situací vytřískali maximum.
Hudebně se pak podle Mando Diao mohou fanoušci těšit na rockovou desku, která si na nic nehraje, na skladby plné hutných riffů, divokých kytar, mocných bicích a nekonečné energie. Venku už jsou například skladby Frustration a Fire in the Hall, díky kterým si mohou fanoušci udělat představu, co je čeká. A vypadá to, že něco skvělého!
Přijďte si v listopadu novou desku užít naživo, stejně jako ty nejlepší songy, které Mando Diao vyslali do světa.

Pořadatelé

D Smack U Promotion
Lucerna Music Bar

Místo konání

Lucerna Music Bar
Vodičkova 36
Praha,
+ Google Mapa