Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Michal Ambrož 70 – Jasná Páka, Hudba Praha a hosté – Praha

4 února @ 19:00 - 23:59

690Kč
Předprodej vstupenek👇
Hudebník Michal Ambrož, který loni nečekaně zemřel, by se 23. ledna dožil sedmdesáti let. Oslavu, kterou plánoval, mu proto připraví jeho spoluhráči. Večer pojmenovaný Michal Ambrož 70 se odehraje v neděli 4. února ve velkém sále Lucerny. Koncert zahájí Michalova Hudba Praha, kterou doprovodí mnoho Ambrožových hudebních přátel. Následovat bude Jasná Páka s plnohodnotným koncertem.
„Michal Ambrož obdobnou oslavu sedmdesátin sám plánoval. Proto jsme se rozhodli, že to vezmeme za něj a uspořádáme večírek podle jeho představ,“ popisuje kapelník Michalovy Hudby Praha a kytarista Jasné Páky Radovan Jelínek.
Podle Jelínka lidé na koncertě, který začne ve 20 hodin, uvidí a uslyší Michalovu Hudbu Praha se zpěváky, kteří byli jeho přáteli. Za mikrofonem se budou střídat například Márdi z Vypsané Fixy, Milan Cais a Mardoša, Olin Nejezchleba, Honza Haubert, Karel Malík nebo David Koller. „Některé skladby si rozdělily i současné zpěvačky Hudby Praha Veronika Vítová a Tereza Barešová. Na playlistu bude průřez písničkami Hudby Praha, včetně hitů jako Srdeční příběh, Máma, táta nebo Časy zlý,“* vyjmenovává Jelínek.
Navazující koncert Jasné Páky bude bez hostujících zpěváků, protože v kapele působí několik frontmanů, včetně Davida Kollera, Petra Váši nebo Michala Pelanta. O vizuální stránku koncertu se postará nehrající člen Jasné Páky Karel Haloun s Luďkem Kubíkem.

Místo konání

Lucerna – Velký sál
Štěpánská 704/61
Praha,
+ Google Mapa