Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Miloš Meier – Drumming Syndrome (Příbor)

20. 2. 2019 @ 19:00 - 22:00

150Kč

Miloš Meier vám představuje svoji bubenickou show DRUMMING SYNDROME

Bubenický virtuos Miloš Meier – i tak by se dal nazvat bubeník, který se svoji bubenickou show Drumming Syndrome oslovuje čím dál větší publikum všech věkových kategorií a žánrových odvětvích.
Člen metalových Dymytry, nebo české Supergroup (Pavlíček, Střihavka, Dragoun, …), přijede s touto svoji bubenickou one-man show v rámci svého DS tour 2019. Toto vystoupení představuje nejen na českých pódiích, ale taky často na prestižních hudebních a bubenických akcích po celém světě, jako byly třeba bubenické festivaly v Holandsku, Španělsku, či Rusku, Meinl Drum Festivaly v Německu a Polsku, nebo obří Seoul Drum Festival v Jižní Korei.

V programu bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby speciálně složené pro tento projekt, osobitě upravené známé filmové soundtracky a také další novinky a překvapení určené pro toto turné. Vrcholem vystoupení je čtyřiceti-minutový set složený ze světových rockových a metalových hitů. V průběhu programu dojde i na Milošovo vyprávění o jeho zkušenostech na domácí i zahraniční scéně, o vybavení, které používá a také na veřejnou diskuzi v uvolněném a zábavném pojetí. Součástí téměř dvou a půl hodinové show je promítání krátkých dokumentů z jeho bubenických cest. Milošovo extrémní energické bubnování a vysoká hráčská technická dovednost dává vystoupení jedinečný a originální zážitek.

Předprodej vstupenek: www.mujbijak.cz

Podrobnosti

Datum:
20. 2. 2019
Čas:
19:00 - 22:00
Cena:
150Kč
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

KD Příbor

Místo konání

Kulturní dům Příbor
Lidická 560
Příbor,
+ Google Mapa