Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Misconduct (SWE) + support – Praha

9. 8. 2022 @ 20:00 - 23:30

200Kč – 250Kč
CZ: Do Rock Café v srpnu dorazí závan švédského větru, místo ochlazení v horkých dnech nás ale švédská punk-rocková čtveřice Misconduct spíš přivede do varu!
Na punk-rockové scéně nejde o žádné nováčky. Už od svého vzniku v malém městečku Kristinehamn se drali strmě vzhůru. Velmi brzy se objevili na pódiích se jmény jako Rise Against, Dropkick Murphys, Bad Religion nebo Anti-Flag a vydobyli si silnou pozici mezi melodic punk-rockovými kapelami. Díky tomu obrazili pódia po celé Evropě a v Severní Americe. A v srpnu se po několika letech vrátí také do Prahy – konkrétně v úterý 9. srpna!
Více info včetně supportů již brzy!
Vstupenky:
200 Kč / předprodej v síti GoOut
250 Kč na místě
EN: Swedish punk rock band Misconduct was formed in the small Swedish town of Kristinehamn and have over the years developed their sound into a unique form of melodic punk rock. Through endless touring, the band has managed to build up a very strong and loyal fan-base all around the world. They have toured all over Scandinavia, Europe and North America together with bands like Rise Against, AFI, Dropkick Murphys, Bad Religion, Anti-Flag etc. which have turned the band into a very tight and well-oiled live-machine. And now is also time for another show in Prague – write down the date 9th August!
More info including support coming soon!
Tickets:
200 CZK / presale via GoOut
250 CZK at doors

Podrobnosti

Datum:
9. 8. 2022
Čas:
20:00 - 23:30
Cena:
200Kč – 250Kč
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
https://goout.net/cs/listky/misconduct+support/xtun/

Pořadatel

Rock Café Prague

Místo konání

Rock Café Prague
Národní třída 20
Praha,
+ Google Mapa