Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Nightwish – Praha

21. 12. 2022 @ 19:00 - 22:00

Turné finských NIGHTWISH se posouvá na příští rok. V pražské O2 areně zahrají 21. 12. 2022
Symphonic-metalová legenda z Finska, NIGHTWISH, odkládá celé turné včetně pražské zastávky v O2 areně na příští rok.
Pořadatel společně s kapelou se tak rozhodl na základě zpřísňujících se koronavirových opatření po celé Evropě.
Na NIGHTWISH a jejich grandiozní mega show, kterou mají nachystanou k live představení své desky „Human: II: Nature“, v jedinečném stage designu, s kupou pyro efektů, a hlavně s dlouho odkládanou touhou zahrát svým fanouškům nejnovější hudební pecky, si tedy příznivci ještě rok počkají.
Tuomas Holopainen vzkazuje: „Během těchto nejpodivnějších a nejnáročnějších časů jsme byli nuceni přeplánovat naše koncerty, a týká se to také našeho evropského turné Human: II: Nature World Tour. Podívejte se na nová data! Jedná se o nešťastný, ale nezbytný krok, aby byla zajištěna bezpečnost všech a abychom se co nejdříve zbavili této bizarnosti, kterou nyní všichni prožíváme. Není tu navždy a naše karavana bude brzy opět v pohybu. Do té doby na sebe dávejte pozor a uvidíme se za rok.“
Na postu speciálních hostů dochází ke změně. Místo původně avizovaných Finů AMORPHIS pojede příští rok turné jiná skvělá banda. Mladí metaloví cyber draci BEAST IN BLACK, kteří dobývají svět svou novinkou „Dark Connection“. Večer pak, podle plánu, odstartuje finská industriální metalová banda TURMION KÄTILÖT, představující svoji aktuální desku „Global Warning“.
Všechny zakoupené vstupenky na původní termín 20. 12. 2021 zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 12. 2022 a není potřeba je vyměňovat.
Vstupenky můžete také nadále objednávat exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Místo konání

O2 arena
Českomoravská 2345/17
Praha,
+ Google Mapa