Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Poets of the Fall – Praha

10. 9. 2022 @ 19:30 - 22:00

550Kč
Jedna z nejpopulárnějších finských kapel, alternativní rockeři Poets of the Fall, se vrací do České republiky. Po téměř dvaceti letech na scéně patří steampunkem ovlivnění Poets of the Fall k nejúspěšnějším skandinávským kapelám vůbec. V současné době chystají své již deváté album, čekání na něj kapela krátí sérií akustických singlů a videí nahraných v prestižním sále Alexander Theatre v Helsinkách.
Hned jejich vůbec první singl Late Goodbye byl vybrán na soundtrack ke slavné počítačové hře Max Payne 2. Skrze něj se pak skladba dostala k milionům lidí a zajistila kapele mezinárodní pozornost. Od té doby vydali celkem osm desek. Pět z nich, včetně debutu Signs of Life z roku 2005, doputovalo přímo na vrchol finské albové hitparády. Největší hit Carnival of Rust​ se v roce 2006 stal dokonce nejhranější písní ve finských rádiích.
(en)
The band started out their musical adventure from scratch in 2003. Singer Marko Saaresto sold everything he had to invest in pursuing the love of his life – music. After almost twenty years later Poets of the Fall are still one of the most popular Scandinavian bands. Poets have recently released a series of twelve acoustic singles and videos, filmed in the prestigious Alexander Theatre in Helsinki. They are also recording material for the next album.

Podrobnosti

Datum:
10. 9. 2022
Čas:
19:30 - 22:00
Cena:
550Kč
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://fource.cz/cs/events/poets-of-the-fall-22/

Pořadatel

fource.cz

Místo konání

Roxy Prague
Dlouhá 33
Praha,
+ Google Mapa