Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

REZET, ANGELCRYPT, SCELETONS, TYPHUS – Jaroměř

20 dubna @ 18:00 - 23:30

290Kč – 390Kč
Od vydání svého debutového alba „Have Gun, Will Travel“ v roce 2010 jsou REZET známí tím, že přinášejí prvotřídní thrash metal s jedinečnou směsí a odlišnou chutí.
Úspěšný mix řezavých riffů, bušících groovů, chytlavých vokálů a inteligentních textů ze severních Němců je vždy odlišoval od zbytku žánru a rychle je posunul z undergroundové metalové scény na úspěšné dobývání pódií po celém světě.
Během několika změn v sestavě a hudebního vývoje, vydáním 5 studiových alb, 2 EP a DVD si REZET vybudovali své jméno a stali se jedním z průkopníků tzv. „New Wave Of Thrash Metal“.
Mastermind a zakladatel Ricky Wagner je stále silný spolu s dlouholetým bubeníkem a přítelem Bastianem „attt“ Santenem, Lorenzem Kandolfem (Zrádce) a Nikolayem Atanasovem (ex-Agent Steel), kteří aktuálně pracují na šestém studiovém albu kapely, které bude brzy vydáno.
Angelcrypt(MT)
Melodic Death Metal z Malty od roku 1997
Angelcrypt je melodická death metalová kapela s válečnou tématikou pocházející z ostrova Malta. Od svého založení v roce 1997 kapela stihla vydat nejméně 9 studiových nahrávek. Z toho ‚The Black Hand‘ byla vybrána jako oficiální ústřední melodie seriálu Global Overkill od Banger TV. Kapela se zúčastnila řady významných festivalů na Maltě a v celé Evropě, přičemž podporovala takové jako Grave, Decapitated, Blaze Bayley, Fleshgod Apocalypse, Memoriam a Pestilence, abychom zmínili jen některé.
Jako důkaz pracovní etiky a mezinárodních úspěchů kapely byla v roce 2019 kapela nominována na prestižní cenu „Nejlepší mezinárodní úspěch“ od Malta Arts Council.
Angelcrypt slibuje, že dodá maltský melodický death metal nejvyššího kalibru doprovázený intenzivními živými vystoupeními a vystoupeními, a vzhledem k tomu, že na Maltě, Velké Británii, Německu, Lucembursku, Belgii, Itálii a Řecku již bylo zarezervováno několik koncertů, je tento rok určitě to bude další nezapomenutelný rok pro kapelu.
V roce 2020 kapela oznámila, že podepsala nahrávací smlouvu s německým Boersma Records a že jejich dlouho očekávané plnohodnotné album Dawn Of The Emperor vyšlo v pátek 12. června 2020. Jejich další vydání bude oznámeno v blízká budoucnost.
Typhus
https://www.facebook.com/typhusmetal
Typhus je metalová kapela z Atén v Řecku. Kapela začala jako Nuclear Terror a vznikla v roce 2009 s hlavními vlivy od kapel jako Megadeth, Annihilator, Testament atd.
Do konce roku 2013 vytvořili svůj vlastní Thrash/Speed ​​zvuk a nakonec kapela vydala své první demo.
V únoru 2014 kapela vydala své první EP „Contaminated Salvation“, které získalo pozoruhodně dobré recenze od řeckých i zahraničních médií.
Po určitých změnách v sestavě začala kapela pracovat na svém prvním albu, zatímco skladba „Pride Breaker“ z Contaminated Salvation EP byla vydána pro kolekci Metal Hammer o řecké thrash metalové scéně.
Po dokončení nahrávek svého debutového alba se skupina v listopadu 2019 přejmenovala na Typhus.
Vydání debutového alba „Mass Produced Perfection“ 25. září 2020 znamenalo začátek nové éry pro Typhus, kde kapela posunula limity a vytvořila svůj jedinečný styl. Bouřlivé bubnování, vysoké, neúnavné vokály spolu se zemětřesnými riffy byly spojeny a vytvořily solidní debut pro Typhus. Michael Karpathiou v D Studio (Exarsis, Embrace of Thorns, Destroy Them) byl hlavním mozkem produkce a mixování „Mass Produced Perfection“, čímž kapele dodal identitu a zachoval její oldschoolový zvuk. Tuto vizi přinesl jako celek, s vytvořením artworku alba, Par Olofsson (Exodus, Immortal, Unleashed, Revocation atd.).
Debutové album Typhus „Mass Produced Perfection“ vyšlo u Punishment 18 Records (Itálie).

Pořadatel

Nároďák
Telefon
+420 739 119 796
Email
narodak.jaromer@seznam.cz

Místo konání

Nároďák
Národní 54
Jaroměř,
+ Google Mapa