Načítám Akce

« Všechny Akce

RHAPSODY OF FIRE – Glory For Salvation Tour 2023 – ZLÍN

21 dubna @ 20:00 - 23:00

790Kč
RHAPSODY OF FIRE se vrací do ČR! V dubnu 2023 zahrají ve ZLÍNĚ!
RHAPSODY OF FIRE – Glory For Salvation Tour 2023 – 21. 4. 2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café
26. listopadu 2021 vydali italští králové symfonického metalu RHAPSODY OF FIRE své 13., kritikou velmi vysoce ceněné studiové album „Glory For Salvation“. Díky pandemii, která na 2 roky zastavila svět, však neměli šanci album představit živě. Až teď!
Konečně se nové epické skladby těchto metalových symfoniků mohou rozeznít naživo, RHAPSODY OF FIRE zamíří v rámci svého Evropského turné „Glory For Salvation Tour 2023“ i k nám, přesně do ZLÍNA, klubu Masters of Rock Café, 21. dubna 2023!
Čeká vás divoká jízda do mocné, symphonic-metalové vznešenosti! Chytlavá, sofistikovaná orchestrace a charakteristický hlas frontmana Giacoma Voliho dělají z desky „Glory For Salvation“ nejen slavnou, druhou část trilogie kapely, která začala psát jejich posledním albem „The Eighth Mountain“ (2019), ale také strhující a opravdové metalové mistrovské dílo. Energie každého člena kapely proudí nepřetržitě a virtuozita všech členů kapely vytváří naprosto dokonalý a proslulý Film Score Metal kapely v celé své kráse!
RHAPSODY OF FIRE patří k nejpopulárnějším metalovým kapelám v Evropě. Jsou zakladateli epického symfonického metalu, kombinujícího hollywoodský zvuk s power-metalem a jejich živá show jsou vždy dechberoucí…přijďte se přesvědčit a dobít si baterky do klubu Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ, 21. dubna 2023!

Místo konání

Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábřeží 5497
Zlín,
+ Google Mapa