Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

RISE OF THE NORTHSTAR, RESOLVE, ELWOOD STRAY – Praha

25 listopadu @ 18:00 - 23:30

550Kč
Divoká hutná muzika, co vás setne jak ninjova katana
Zvuk ostrý jako katana, síla úderu dim mak. To jsou první zbraně, kterými na vás při prvním střetnutí zaútočí RISE OF THE NORTHSTAR. Crossoverově naladěná metalová parta z Paříže si sice jedinečnou identitu vytvořila na estetice japonské kultury, potažmo shonen mangy, ale její zvuk je ultramoderní a zatraceně heavy.
Do newyorského hardcore 90. let s brutálním groovem jsou zasazeny (nu)metalové inspirace a ty z amerického hip-hopu s přiznaným francouzským přízvukem rapové dikce zpěváka Victora Leroye. Tyto vibrace z poměrně tradičních příměsí vytváří svěží mix, kde jsou esence Slipknot a Pantery, tak Rage Against The Machine a Machine Head, ale údernost a chytlavost RISE OF THE NORTHSTAR doplňují neuvěřitelnou energií a vybroušeným zvukem, který vás srazí ze židle.
RISE OF THE NORTHSTAR právě přišli se třetím albem „Showdown“, které po pěti letech od předchozí desky „The Legacy of Shi“ přináší čerstvou porci mladistvého old school hardcore, groove metalu a rapových nadávek s ojedinělým akcentem. Ale tu energii, tu nezkrotíte!
Turné se zúčastní další dva spolky. Lyonští RESOLVE, kteří hraje velmi moderně. Právě pro Arising Empire chystají druhou desku, která dle odhalujících singlů bude plná atmosfér, návykových refrénů i drsných groovy riffů zasazených do netradičně napsaných písní.
ELWOOD STRAY z německého Essenu hrají také moderně, ale jsou corově tradičnější. Post-hardcorově usazená hudba je postavena na energických groovy riffech s chytlavými melodiemi, a ty také spolehlivě přenášejí i na pódia.
———————————————————-
RISE OF THE NORTHSTAR, RESOLVE, ELWOOD STRAY
25. 11. 2023 – Praha, Akropolis
nejlevnější vstupenky = Obscure e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/617
Předprodej dále v sítích GoOut:
a Ticketmaster, a také na baru v Paláci Akropolis.

Podrobnosti

Datum:
25 listopadu
Čas:
18:00 - 23:30
Cena:
550Kč
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/617

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Palác Akropolis
Kubelíkova 1548/27 130 00, Praha 3-Žižkov + Google Mapa