Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Rockové Velikonoce na Barče – Praha

14. 4. 2022 @ 17:30 - 23:59

450Kč

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Velikonoce na Barče“!

ALEŠ BRICHTA PROJECT, LIMETALL, MILOŠ DODO DOLEŽAL, KRYPTOR
 
Každoroční vánoční mejdan Aleše Brichty musel být přesunut na Velikonoce a letos budou mít na programu opravdovou klasiku a zároveň jedno velké překvapení: Aleš Brichta Project, Kryptor, Limetall a speciální set představí jedinečný Miloš Dodo Doležal.
 
 
Miloš Dodo Doležal
Legendární kytarista a zpěvák na Barče představí průřez svojí dlouholetou kariérou a samozřejmě že dojde i na materiál ze zbrusu nového, veleúspěšného alba „1986-1991 Revisited Vitacit Part 1.“.
Kryptor
Pražská legendární skupina Kryptor patří delší dobu ke stálým a slavným pojmům české metalové historie. Kapela byla založena již v roce 1987 a po prvních vystoupeních v polních podmínkách atmosféry konce bývalého režimu následovaly veleúspěšné koncerty v tehdejších pražských a středočeských sálech, z nichž k nejdůležitějším patřily akce na legendární „Barče“, kam se nyní konečně po letech a ve výborné formě vrací.
Limetall
 Jak jistě víte, Citron odehrál poslední koncert v klasické sestavě v září 2015 a od té doby existují dvě kapely. Čtyři z pěti muzikantů pokračují pod názvem Limetall. Kytarista Jaroslav Bartoňi baskytarista Václav Vlasák jsou spojovaní s nejslavnější érou Citronu, která začala v roce 1984 a aranžérsky a skladatelsky se podíleli na všech zásadních albech včetně kultovních Plni Energie a Radegast. Limetall poutá stále větší pozornost rockových fanoušků, kteří se nyní mohou přijít na vlastní oči přesvědčit, kam se tato velmi oblíbená kapela dokázala posunout od svého posledního vystoupení na Rockových Vánocích.
Aleš Brichta
… mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

Pořadatel

REDMAG, s.r.o.

Místo konání

KD Barikádníků
Saratovská 20
Praha,
+ Google Mapa