Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures a Warfuck – Jablunkov

8. 12. 2023 @ 19:00 - 23:30

490Kč
Na konec roku chystáme nekompromisní večírek!!!
Příjíždí Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures a Warfuck, kteří vystoupí naživo v Rock Café Southock Jablunkov !
Rotten Sound : jsou finskou grindcore legendou, která se zformovala v roce 1993. Po celá léta získali ohromnou fanouškovskou základnu díky svému bezbřehému nasazení a nekompromisnímu zvuku. Kapela se stala synonymem pro brutální a razantní grindcore! Kapela také oslaví 30 let tažení na Grindcore scéně, tohle si nejde nechat ujít !
Gutalax : je česká grindcore kapela, která byla založena v roce 2009. Kapela je známá svým energickým a divokým živým vystoupením, které často zahrnuje …… každý kdo byl ví co .. kdo ne at se nechá překvapit 🙂
ČAD je hudební skupina ze Slovenska. Vznikla v roce 1994. V současnosti ji tvoří Pišta Vandal, Basia Noiseovna a Valér Tornád. Na svém kontě mají alba s názvy „Psia Krv,“ „Súkromná vojna,“ „Ťažký kov,“ „Čertova Kovadlina“ a „Bastard.“ Jsou dvakrát držiteli prestižní hudební ceny na Slovensku, Radiohlavy, v kategorii Hard and Heavy.
Hudební kořeny ČADu jsou v punku, extrémním hardcore a metalu. Texty jsou výlučně v mateřském jazyce. Tematicky se dotýkají sociálních témat, temných stránek historie, zbojnictví, ale také osobní frustrace.
Horrible Creatures : Naše pozornost se nyní obrací k Horrible Creatures, silnému hudebnímu útvaru z Karlových Varů, kteří vám nabídnou dávku nezkrotného death/thrash metalu. Připravte se na zvukový masakr, který se vám vryje do paměti. Horrible Creatures jsou připraveni naservírovat vám nekompromisní hudební smršť, která vás uchvátí od prvního taktu.
Warfuck : je grindcore kapela složena ze dvou členů – založená v roce 2011 původem z Lyonu ve Francii.
Kapela se vyznačuje nekompromisními, vysokorychlostními blast-beaty, intenzivními hardcore breakdown pasážemi – představte si mix ohnivé rychlosti, headbangingových riffů – TO JSOU WARFUCK ! 🤘
VSTUPENKY:

Pořadatel

Rock Café Southock

Místo konání

Rock Café Southock
Bělá 1069
Jablunkov,
+ Google Mapa