Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Royal Blood – Praha

11 července @ 19:45 - 22:00

1190Kč
👑 Po více jak třinácti letech působení zavítají Royal Blood konečně do ČR odehrát svůj první sólový koncert!
🇬🇧 Kapela pocházející z britského Worthingu vznikla v roce 2011 a téměř od samého začátku byla založená na dlouholetém přátelství hudebníků Mikea Kerra (zpěv, baskytara) a Bena Thatchera (bicí). Po vydání debutového alba se do té doby neznámý projekt dostal téměř přes noc do čela žebříčků britských hitparád, zahrál si na pódiích festivalů jako Glastonbury nebo Rock Werchter a v neposlední řadě získal nominaci na prestižní Mercury Prize a ocenění Brit Awards za Nejlepší britskou kapelu roku 2015.
Jejich zvuk se dá přirovnat ke kapelám jako The White Stripes nebo Muse, se kterými v loňském roce odehráli Royal Blood turné. Kombinaci baskytary a bicích originálně podtrhuje Kerrův typický styl, kdy jeho baskytara zní díky efektům zároveň jako elektrická kytara. Ačkoliv jde pouze o duo, naživo dokáže tato dnes již ikonická kapela předvést strhující a energickou show.
🎟️ Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji v síti GoOut od 2. února od 10:00.
Koncert organizuje Charmenko Czechia.
👑 After more than thirteen years of career, Royal Blood will finally come to Czechia to play their first solo concert!
🇬🇧 The band from Worthing, UK was formed in 2011 and almost from the very beginning was based on the long-term friendship of musicians Mike Kerr (vocals, bass guitar) and Ben Thatcher (drums). After the release of their debut album, the until then unknown project reached the top of the British charts almost overnight, played on the stages of festivals such as Glastonbury and Rock Werchter and, last but not least, received a nomination for the prestigious Mercury Prize and won the Brit Awards for Best British Band of 2015.
Their sound can be compared to bands like The White Stripes or Muse, with whom they toured last year. The combination of bass guitar and drums is originally emphasized by Kerr’s typical style, where his bass guitar sounds also like an electric guitar thanks to the effects. Although only a duo, this now iconic band can put on a captivating and energetic show live.
🎟️ Tickets for the Prague concert will be on sale in the GoOut network from 10:00 on February 2.
The concert is organized by Charmenko Czechia.

Pořadatelé

Charmenko CZ
Prague Open Air

Místo konání

Ledárny Braník
Ledařská 5
Praha, 147 00
+ Google Mapa