Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SABATON, Baby Metal, Lordi – OSTRAVA

10. 5. 2023 @ 19:00 - 23:00

1190Kč
SABATON se v květnu 2023 vrací! Tentokrát do OSTRAVY!
SABATON, Baby Metal, Lordi – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA, 10.5.2023
Neúnavný švédský metalový tank SABATON potáhne na jaře příštího roku opět Evropou! Do cesty se mu tentokrát postaví severomoravská metropole OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA, a to přesně 10. května 2023!
SABATON si za více než dvě desetiletí od svého vzniku vydobyli reputaci jedné z nejpilnějších kapel v oboru a získali si legii věrných fanoušků po celém světě. Vydali deset vysoce hodnocených studiových alb (včetně dvou platinových) a získali mnoho ocenění.
SABATON si s nikým jiným nespletete. Drsný baryton zpěváka Joakima Brodéna poznáte vždy okamžitě, stejně jako power-metalové riffy a hymny. SABATON je zkrátka heavy-metalová kapela která zpívá o skutečných válkách a lidech, kteří v nich hráli svou roli – o vyčerpávajících bitvách a oslnivých skutcích statečnosti, o velkolepých vítězstvích a dojemných osobních zápasech – skutečné příběhy fantastičtější než jakákoli fikce.
Drsných a zlých válek a vojáků je ale opravdu dost a tak SABATON na turné přizvali i tak trochu „jinou kapelu“ – mladičké japonské dívky, které si říkají BABY METAL. Ovšem nenechte se mýlit, nejsou to žádné křehké květinky, ale opravdové dříčky, na kontě mají 3 desky a nespočet živých koncertů. Dokonce si zahrály i s Robem Halfordem a JUDAS PRIEST, a ten sám pak nešetřil chválou a nechal se slyšet, že BABY METAL je budoucnost metalu! Holky navíc v lednu 2023 vydají novou, čtvrtou desku, „The Other One“. BABY METAL je zkrátka velmi originální, zábavné taneční divadlo, které v sobě kloubí metal s japonským popem. „Kawaii Metal“ neboli „Roztomilý Metal“ v OSTRAVĚ! Tak to byste si rozhodně neměli nechat ujít!
Druhým speciálním hostem není nikdo jiný než slavný soubor Finských monster LORDI, kteří neúnavně brázdí Evropu se svou neuvěřitelnou sedmi deskou „Lordiversity“.
V OSTRAVĚ se schyluje k opravdu nevšednímu hudebně-kulturnímu zážitku! Do varu vás dostane velkolepá, strašidelná show Mr. Lordi a jeho maskované party LORDI, BABY METAL rozdrnčí každou buňku vašeho těla svým nevšedním vystoupením a ve finále dostanete velkou, přímo elektrizující a precizně podanou lekci z dějin válek od bojovníků SABATON!
Megashow SABATON, BABY METAL a LORDI, 10. května 2023 v OSTRAVĚ, OSTRAVAR ARÉNĚ! Nenechte se přemlouvat a zajistěte si svoji vstupenku včas!

Místo konání

Ostravar Aréna
Ruská 3077/135
Ostrava,
+ Google Mapa