Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SONATA ARCTICA – „Acoustic Adventures MMXXII“ – OSTRAVA

26. 11. 2022 @ 20:00 - 23:00

790Kč
Finští melodičtí metaloví titáni SONATA ARCTICA se představí v rámci svého akustického turné v listopadu 2022 v OSTRAVĚ!
SONATA ARCTICA je kapela s jedinečným zvukem, poháněným různými emocemi a nádechem melancholie.
Kapela už brzy, přesně 21. ledna, vydá své nové album „Acoustic Adventures – Volume One“. Akustické turné už bylo naplánováno, muselo se však přesunout na podzim 2022 a odstartuje tedy v říjnu 2022.
Pro všechny fanoušky v České republice máme vynikající zprávu! Akustické turné kapely SONATA ARCTICA nemine ani nás. SONATA ARCTICA se svým zbrusu novým emotivním a intimním akustickým setem dorazí 26.11.2022 do OSTRAVY, klubu Garage.
„Tato akustická forma kapely SONATA ARCTICA se vaří už roky“, komentuje zpěvák Tony Kakko a vysvětluje: „Prvním projevem, kromě několika akustických verzí písní vydaných v průběhu let, bylo Acoustic Adventures Tour v roce 2019, které bylo velmi úspěšné. To vyvolalo myšlenku nahrát tyto písně také na album. Nebo dvě alba, alespoň pro začátek. Naše písně vždy vycházely z krásných melodií, což velmi usnadňuje jejich transformaci a také je dokonale uspořádat do akustické podoby. Měl bych zmínit, že mnoho písní funguje fakt dobře, když je oblečete do akustických oděvů. „Acoustic Adventures – Volume One“ bude první část, po níž bude následovat druhá akustická nahrávka, která vyjde v říjnu 2022. „Doufám, že si tato alba zamilujete stejně jako my. Existuje mnoho a mnoho písniček, které jsme museli nakonec vypustit z těchto alb „Volume One“ a „Volume Two“, takže by mě nic nepotěšilo více než přidání několika dalších dílů do budoucna,“ říká zpěvák Tony Kakko.
Odložené turné se tedy uskuteční na podzim roku 2022 s názvem turné „Acoustic Adventures MMXXII“. K propagaci obou vydání „Acoustic Adventures“ se kapela vydá na cestu po 17 evropských zemích! O podporu se postarají švédské naděje ELEINE, které rovněž představí svůj akustický set.
SONATA ARCTICA akusticky, 26. 11. 2022 v OSTRAVĚ, Klubu Garage!
Objednávat je můžete tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Sonata-Arctica nebo v sítích v sítích Ticketportal či Ticketmaster.

Podrobnosti

Datum:
26. 11. 2022
Čas:
20:00 - 23:00
Cena:
790Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Sonata-Arctica

Pořadatel

Pragokoncert Bohemia

Místo konání

Garage Club
Martinovská 3262/50
Ostrava - Martinov,
+ Google Mapa