Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Steve‘n‘Seagulls – Brno

6. 11. 2022 @ 18:00 - 22:00

590Kč
STEVE´N´SEAGULLS přesouvají tour!
06 / 11 / 2022 / BRNO / SONO
Finští bluegrassoví farmáři Steve’n’Seagulls se rozhodli tento rok nezasít a překládají turné na rok 2022. Novým termínem pro brněnský koncert je nyní 06.11. 2022.
Vaše vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti na nové datum. Pokud z jakéhokoliv důvodu chcete požádat o vrácení peněz, učiňte tak prosím nejpozději do 8.7.2021, 23:59.
V případě našich e-ticketů pište na: filip@obscure.cz (u e-ticketů prosím nezapomeňte uvést číslo vaší objednávky).
Pokud jste držiteli lístků ze sítě Goout, Ticketportal či Ticketmaster, kontaktujte prosím přímo je.
Děkujeme vám za pochopení a trpělivost.
Obscure team
—–
New date for the show of STEVE ‚N‘ SEAGULLS is November 6th, 2022 – Your tickets remain valid!
Despite the secured re-scheduling date of the show, we still do offer refunds. Those of you who can’t make the new date can ask for a refund for your e-tickets within two weeks – up to midnight of July 8, 2021, at filip@obscure.cz (with email subject „Steve refund“ a to speed up the process, do not forget to write the variable symbol of your order).
As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale locations.
The refunds are only possible in the given time window, otherwise Your tickets remain valid.
———————-
STEVE‘N‘SEAGULLS roztančí i mrtvolu
Finská bluegrass-rocková senzace Steve ‚n‘ Seagulls se vrací do Čech. Po natřískané show a fenomenálním úspěchu na festivalu Brutal Assault a vyprodaném koncertu v Praze odehrají své explozivní vystoupení v brněnském Sonu.
Steve ‚n‘ Seagulls jsou finská senzace, jejíž zářná kariéra se rozjela v roce 2014, kdy na server YouTube pětičlenná kapela „venkovských balíků“ začala nahrávat své bluegrass-verze známých rockových či metalových pecek. V červnu to byl „The Trooper“ od Iron Maiden, v červenci „Holy Diver“ Ronnie Jamese Dia a v srpnu zlomový „Thunderstruck“ od AC/DC. Toto video má dnes přes 102 miliónů zhlédnutí a kvintet raketově katapultoval v oblibě, kdy aktuálně na svém YT kanálu mají téměř 800k odběratelů.
Následovala smlouva se Spinefarm Records, ti jim v květnu 2015 vydali debut „Farm Machine“ a ještě téhož roku proběhlo vystoupení na největším metalovém festivalu Wacken Open Air. Dnes však soubor kotví již u gigantu Universal Music, jenž jim vydal následná alba „Brothers in Farms“ (2016) a „Grainsville” (2018).
Fantasticky zpívající i hrající pětice v nástrojovém složení akustická kytara, balalajka, banjo, akordeon, mandolína, kontrabas, ukulele, flétna, klávesy a perkuse/bicí na pódiu vedle bravurního muzikantství, kdy se na pódiu nebojí střihnout ani sólíčko (heligonka, banjo ad.), oslňuje entuziasmem a nabíjí hromadou pozitivní energie. Pět talentovaných muzikantů s farmářskou image svým neuvěřitelným hudebním nadhledem ve známých skladbách ohromuje nápaditými a osvěžujícími aranžemi a všechny fanoušky nakažlivou chytlavostí nutí do skoku a do srdcí jim vnáší čirou radost.
Po fantastickém vystoupení na festivalu Brutal Assault v roce 2018 a vyprodaném vystoupení v Praze, které se muselo přeložit do Lucerna Music Baru, se energičtí Finové vrací na další celovečerní show. Tentokrát ale do brněnského Sona, takže i fanoušci z celé Moravy a Slovenska budou mít příležitost se na tuhle explozivní podívanou dostat, aniž by se trmáceli přes celou republiku.
Thunderstruck (AC/DC) https://youtu.be/e4Ao-iNPPUc
The Trooper (Iron Maiden) https://youtu.be/Li58voy6xXM
Paradise City (Guns N’ Roses) https://youtu.be/GaJZQWB7kzA
Gimme All Your Lovin‘ (ZZ Top) https://youtu.be/Z5mIO5OHCrk
Seek and Destroy (Metallica) https://youtu.be/F5m_8HuEBI4
Run To The Hills (Iron Maiden) https://youtu.be/8jGAfzrdpxo
Holy Diver (Ronnie James Dio) https://youtu.be/Kzb9IZcPrQE
November Rain (Guns N’ Roses) https://youtu.be/fvrogxMHmlg
Born to be Wild https://youtu.be/p1wqvyBH5Ls
Nothing Else Matters (Metallica) https://youtu.be/3JFb_aOn6rc
—————————–
Steve’n’Seagulls
neděle 6. 11. 2022 – Brno, Sono
Dále v síti Ticketportal.

Podrobnosti

Datum:
6. 11. 2022
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
590Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
obscure.cz/cs/tickets/detail/id/357

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Sono, Brno
Vodova 108, 612 00 Brno-Královo Pole
Brno-Královo Pole, 61200
+ Google Mapa