Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SUM 41 (CA) – Brno

12. 6. 2023 @ 17:00 - 23:30

1190Kč
SUM 41 se vrací do České republiky na oficiální afterparty letošního ročníku Rock for People – 12. června vystoupí na brněnském Výstavišti v rámci open-air show! 🔥
🎫 VÝHODNĚJŠÍ PŘEDPRODEJ PRO ROCK FOR PEOPLE FRIENDS na heslo od středy 15. března, 10:00. Heslo najdete už teď v Novinkách přímo v RfP aplikaci!
📱 iOS: https://apps.apple.com/…/rock-for-people/id1251992456…
📱 Android: https://play.google.com/store/apps/details…
🎫 VEŘEJNÝ PRODEJ vstupenek bude zahájen v pondělí 20. března v 10:00 v síti GoOut.
Kanadské legendy punk-rocku v čele s Deryckem Whibleym už v našich končinách netřeba představovat. Jsou totiž pravidelnými návštěvníky České republiky, kromě headline shows i festivalu Rock for People, na kterém v loňském roce odehráli nezapomenutelnou show.
Od svého vzniku v roce 1996 mají na kontě 7 studiových alb a to další, v pořadí osmé (tentokrát dvojalbum) Heaven and Hell, je dle informací od kapely snad na spadnutí a bude se vracet k poctivým pop-punkovým kořenům. Po více než 15 milionech prodaných desek po celém světě, nominaci na cenu Grammy, dvou cenách a 7 nominacích Juno Awards, Kerrang! Award a také několika cenách Alternative Press Music Awards, jsou Sum 41 stále nekompromisní a upřímnou rockovou kapelou s energií na rozdávání a současně se řadí k nejprodávanějším a nejúspěšnějším rockovým kapelám současného hudebního světa. A rozhodně nemají v úmyslu ani trochu zpomalit! ❤️
❗️ PRO SEKUNDÁRNÍ PRODEJ VSTUPENEK prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby k tomu určené – TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej na GoOut nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni. DŮRAZNĚ VARUJEME před SCAM stránkami jako Viagogo, Onlineticketshop a dalšími a FAKE PROFILY tady v komentářích.

Místo konání

BVV – Brněnské výstaviště
Výstaviště 1
Brno,
+ Google Mapa