Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TARJA – Raw Tour 2022 – Pardubice

29. 10. 2022 @ 20:00 - 23:30

890Kč
POZOR! Říjnové turné metalové královny TARJI TURUNEN „In The Raw“ se o rok posouvá!
Milí fanoušci, vzhledem k stále probíhající globální pandemii coronaviru a v neposlední řadě kvůli různým omezením a vládním restrikcím, které se stát od státu liší, se finská metalová diva TARJA TURUNEN rozhodla znovu přesunout své podzimní, rockové turné „In The Raw“, na příští rok, 2022! Navíc cestovaní ze státu do státu stále ještě není mezi některými zeměmi snadné…A každá země Evropy má navíc jiné restrikce pro vnitřní koncerty…
Své vysoce hodnocené aktuální album „In The Raw“ nám tak TARJA představí v České republice na podzim 2022!
Nové termíny koncertů pro PARDUBICE a BRNO jsou:
28. 10. 2022 BRNO, Sono Centrum
29. 10. 2022 PARDUBICE, Ideon
Všechny zakoupené vstupenky stále platí i pro nová data koncertů a jejich výměna není nutná.
Osmé studiové sólo album TARJI „In the Raw“, vyšlo 30. srpna 2019, a TARJA na něm spojila své síly s dalšími metalovými zpěváky, jako jsou např. zpěvák Soilwork Björn „Speed“ Strid, Tommy Karevik z Kamelot či Cristina Scabbia z Lacuna Coil. Strid se podílel na skladbě „Dead Promises“, vokály Scabbii lze slyšet v písni „Goodbye Stranger“ a Karevik zpívá v songu „Silent Masquerade“. Deska „In the Raw“ jasně ukazuje, jak dobrý může Symphonic Metal být, když se opravdu umí, když jsou vokální výkony dovedené k naprosté dokonalosti, texty písní všestranné, aranžmá jednotlivých songů maximálně promyšlená a celková produkce alba prostě vynikající.
TARJA odtajnila i své dva speciální hosty na turné. Je to norské rockové trio ABAKAS, kteří přináší něco nového, vzrušujícího, ale taky rozpoznatelného, inspirovaného The Beatles, Black Sabbath a Blue Öyster Cult. V jejich tvorbě ožívají hrdinové naší moderní doby a stávají se tak legendami. Druhým speciálním hostem je anglická kapela SERPENTYNE, která je kombinací staré keltské hudby, folku, world music a rocku. V posledních letech směřuje jejich tvorba k více metalovému zvuku.
Zní to všechno velmi zajímavě, a tak se určitě vyplatí si na tyto live koncerty TARJI počkat! Čeká vás unikátní kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a Tarjin klasicky trénovaný hlas s hrubým, temným heavy jádrem a koncerty dvou zajímavých kapel ABAKAS a SERPENTYNE.
O tom, že půjde opět o nezapomenutelné a emocemi nabité koncerty není pochyb! Jde jen o to, obrnit se trpělivostí a počkat si na to.

Podrobnosti

Datum:
29. 10. 2022
Čas:
20:00 - 23:30
Cena:
890Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
https://www.mastersofrock.cz/cs/2022-Tarja-Pardubice

Pořadatel

Pragokoncert Bohemia

Místo konání

IDEON Pardubice
Jiráskova 1963
Pardubice,
+ Google Mapa